Kim jest Demho? Statystyki nowego gracza Anonymo

Anonymo Esports zbroi się na kolejny sezon. Wczoraj oficjalnie ogłosili, że Demho zajmie ostatnie wolne miejsce w składzie? Kim jest ten zawodnik? Jak wyglądają jego statystyki?

Demho Anonymo Esports
źródło: Anonymo Esports


Po nagłym odejściu mynia z drużyny, Anonymo skazane było na równie szybkie zapełnienie luki po byłym prowadzącym. Tak oto w składzie znalazł się Demho, do niedawna zawodnik CLEANTmix i Pompy.Demho - kim on jest?

Demho, czyli Patryk Tomaszewski, to 20-letni gracz, który jeszcze do niedawna reprezentował barwy takich organizacji jak CLEANTmix czy Pompa.

Zobacz także: Fioletowy skin Doppler do noży z CS:GO? Propozycja graczy

Na jego nieszczęście - obie drużyny zakończyły działalność w świecie Counter-Strike'a. To co może jednak cieszyć to fakt, że bardzo szybko znalazł sobie nowy dom.

Anonymo Esports było w potrzebie przed rozpoczynającym się sezonem, a Demho teoretycznie wolnym zawodnikiem. To świetnie złożyło się w jedną całość i od wczoraj rozgrywać może spotkania w trykotach "Anonimowych".Przeszłość Demho, czyli jego statystyki

Jego kariera esportowa nabrała rozgłosu wraz z początkiem 2021 roku, kiedy to oficjalnie zaprezentowany został jako jeden z członków teamu CLEANTmix. Grał tam przez pięć miesięcy, a sama organizacja nie zanotowała większych sukcesów.

Na nowe tory wjechać miał pod banderą Pompa Team, niestety z powodu rentowności drużyna wycofała się ze sceny CS:GO.

Występy, które zanotowane są w serwisie HLTV.org, nie należały do najbardziej udanych. Patryk wykręcał przeciętne, żeby nie powiedzieć kiepskie, statystyki.

Oficjalnych map rozegrał 19, zdobywając łącznie 318 fragów. Jego średni procent headshotów wynosi 48.7%. Rating 2.0 Patryka to 0.99, a więc poniżej średniej według danych HLTV.

Demho statystyki


Czy jego sytuacja po dołączeniu do Anonymo ulegnie poprawie? Wszystko wskazuje na to, że tak. Obok siebie ma przecież takich weteranów sceny CS:GO jak Snaxa czy innocenta, a także wschodzące gwiazdy - blackteara5 i Kylara.Z niecierpliwością czekamy na pierwsze spotkania Anonymo Esports, w których cały nowy skład będzie mógł zaprezentować pełnię swoich możliwości.


Polecane: Czy najbliższy Major w CS:GO odbędzie się w Sztokholmie? Nowe informacje już niebawem

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza