ruletki csgo darmowe skiny otwieranie skrzynek
Generator celownika - csgo-ruletki.blogspot.com

Jak zmienić celownik w CS:GO? Pewnie nie raz zastanawiałeś się, czy kwestia ustawień celownika może wpłynąć na Twoją grę. Niby z pozoru banalne pytanie, jednak rzeczywiście - każdy gracz ma swój własny styl, włączając do tego ustawienia swojego celownika. Jak mapa z celownikami w CS:GO może pomóc w polepszeniu Twojej gry? Generator celownika w CS:GO załatwi za Ciebie sprawę?


Generator celownika w CS:GO


Czasem niestety potrzebne są zmiany, zmiany na lepsze. Szukamy nowych rozwiązań, nowych opcji. Aktualnie dużo możemy zaczerpnąć od profesjonalnych zawodników ze sceny CS:GO, takie jak ustawienia video, ustawienia myszki, bindy czy właśnie celownik. Do tego ostatniego będę starał się odnieść w tym artykule, a dokładniej nie do samych komend celownika, lecz specjalnego generatora celowników w CS:GO (specjalnie przygotowanej mapy), która załatwi za nas całą brudną robotę dotyczącą zmiany celownika w CS:GO.


Idąc jeszcze przez tradycyjne metody ustawień (bo wiadomo, nie każdemu taki generator celownika w CS:GO może odpowiadać, szczególnie jeśli często zmienia się celowniki w trakcie rozgrywki) celownik ma kilka podstawowych komend, które zdecydowanie ułatwią nam jego modyfikację. Są to:

  • cl_crosshaircolor
  • cl_crosshairdot
  • cl_crosshairgap
  • cl_crosshairsize
  • cl_crosshairstyle
  • cl_crosshairthickness

Za pomocą tych parametrów możemy na spokojnie ustawić swój własny celownik.


cl_crosshaircolor - wiadomo, odpowiada za kolor naszego celownika;
cl_crosshairdot - ustawiamy na 0 bądź 1 (włącza/wyłącza kropkę w naszym celowniku);
cl_crosshairgap - inaczej mówiąc "dziura" w środku naszego celownika;
cl_crosshairsize - rozmiar celownika;
cl_crosshairstyle - styl naszego celownika;
cl_crosshairthickness - szerokość/grubość celownika;

Dobrze, ale nie to jest tematem naszego poradnika. Mniej więcej w skrócie opisałem jak to wszystko wygląda, w momencie tworzenia celownika na własną rękę.


Zobacz również: Jak oddalić broń w CS:GO?

Drugim - znacznie prostszym, sposobem jest udanie się na specjalną mapę z celownikami w CS:GO zwaną generator celownika w CS:GO. Mapa nazywa się Crosshair Generator i służy do prostego wybierania celownika spośród dziesiątek dostępnych i zaktualizowanych celowników proplayerów.


Mapa z celownikami w CS:GO


Prosta sprawa, mapa z celownikami do CS:GO znajduje się tutaj:


crashz' Crosshair Generator v3 - Pobierz

Po otwarciu linku klikasz zielony guzik "Zasubskrybuj" i gotowe. Alternatywnie możesz wpisać w wyszukiwarce warsztatu Steam: crashz' Crosshair Generator i kliknąć zielony kwadracik z plusikiem.

Ostatnim elementem jest odpalenie samej mapy w grze, w tym celu udajemy się do naszego CS:GO, a następnie: GRAJ > Lokalnie z Botami > Warsztat (z menu u góry) i wybieramy mapę > crashz' Crosshair Generator.

Zostaw komentarz

Nowsza Starsza