Jaka jest najrzadsza kosa w CS:GO?

Najrzadsza kosa w CSGO


Najrzadsza kosa w CS:GO

Po wprowadzeniu aktualizacji do CS:GO, która zawierała między innymi nowe skrzynki Spectrum Case, zostały dodane również nowe skiny dla kos takich jak Falchion Knife, Butterfly Knife, Bowie Knife czy Huntsman Knife. Tego ostatniego noża dotyczy właśnie dzisiejsza ciekawostka pod tytułem "najrzadszy skin CS:GO"!


Najrzadszy nóż CS:GO

Jak wiadomo, skiny i ich patterny są ogromną ciekawostką dla wszystkich osób, które kolekcjonują dane przedmioty. Jednak dużo zależy nie od ich wyglądu, a od rzadkości występowania oraz ceny.

To właśnie takie skiny są najbardziej pożądane przez kolekcjonerów w CS:GO, dlatego, że jedynie garstka osób na świecie może pochwalić się nimi w swoim ekwipunku.Pattern ma znaczenie!

Pattern ma ogromne znaczenie, nie tylko przy wyglądzie, ale również biorąc pod uwagę samą cenę skina. Wiemy doskonale, że najlepiej sprzedają się kosy ze skinem "Doppler", jednak cena wzrasta kilku, a nawet kilkunastokrotnie, jeżeli nasz Doppler jest z patternem tzw. Sapphire, Ruby czy Emerald. Nazwy biorą się właściwie z ich koloru - Sapphire - szafir, bardzo głęboka niebieska barwa, Ruby - czysta, mocna, krwista czerwień, Emerald - piękna, pełna zielona barwa.Huntsman Knife | Doppler (Ruby)

Przechodząc już do sedna dzisiejszego wpisu - w ostatniej skrzynce możemy trafić między innymi Huntsman Knife | Doppler. To właśnie on, w wersji "Ruby", jest aktualnie najdroższym skinem CS:GO, równocześnie jest najrzadszą kosą.

Takich przedmiotów nie znajdziemy na rynku Steam, dlatego aby zasięgnąć informacji musimy nurkować trochę głębiej. Skiny o takiej wartości najczęściej sprzedawane są za pośrednictwem różnych portali.

huntsman knife ruby


To właśnie na jednym z takich serwisów w ostatnich dniach znaleźć mogliśmy taki rarytas jak StatTrak Huntsman Knife | Doppler (Ruby) Factory New, czyli najbardziej rzadki nóż CS:GO! Jak dobrze widzicie cena do najmniejszych nie należy. Skin sprzedany został za $7,000.00! W przeliczeniu na polskie złotówki wychodzi blisko 28,000.00 PLN!

Wiecie co można mieć za tę ogromną sumę? Nowiutki samochód, wymarzone wakacje, a dla wielu z nas jest to roczna pensja!

Osoby, które mogą sobie pozwolić na coś takiego z pewnością wiedzą, jak ważny jest to dla nich przedmiot, szczególnie, jeśli spojrzymy na to, że taki nóż posiada kilka osób na całym świecie.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza