Kontakt

ESPORT-GO.pl to serwis kręcący się wokół esportu i gier komputerowych. Codziennie dostarczam dawkę najnowszych informacji, serię poradników czy recenzje i opinie gier lub sprzętów.
  ESPORT-GO jest bardzo dynamicznie rozwijającą się witryną, gdyż z tygodnia na tydzień notuje wzrosty unikalnych użytkowników od kilku do kilkunastu procent.

  Jestem otwarty na różne ciekawe i wartościowe formy współpracy, przy których daje z siebie 200%. Współpracuję również z grafikiem i fotografem, dzięki czemu kampania reklamowa może wyglądać wyjątkowo na tle pozostałych.

  Jeśli szukasz kontaktu ze mną napisz na: business.esportgo@gmail.com  GARŚĆ STATYSTYK I INFORMACJI


  Aktualne statystyki (STYCZEŃ 2022)


  Witryna jest bardzo prężnie rozwijającą się, dzięki czemu notuje wzrosty popularności każdego tygodnia.

  Ponad 53.000 unikalnych użytkowników (styczeń 2022)
  Prawie 80.000 odsłon (styczeń 2022)  Największą grupą docelową są osoby w wieku 18-24. Jest to blisko 60% całego ruchu na stronie. Biorąc pod uwagę zakres wiekowy 18-34 mówimy o grupie docelowej sięgającej prawie 80% wszystkich użytkowników.  Główną grupą docelową są mężczyźni, jednak prawie 20% czytelników to kobiety, które są zainteresowane treściami publikowanymi na stronie związanymi z grami wideo i esportem.

  Nie zamykam się na konkretne formy współpracy, jestem otwarty na wszelkie możliwe propozycje i gotowy do dyskusji. Ze swojej strony mogę jedynie wyróżnić kilka z możliwości, które mogą okazać się pomocne przy planowaniu współpracy:

  • Posty sponsorowane (pojedynczy artykuł lub cykl tematyczny)
  • Baner reklamowy
  • Recenzje i testy produktów lub usług
  • Patronat, np. wydarzenia
  • Konkursy
  Oraz wiele innych niestandardowych projektów, przy których razem możemy pracować.

  Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i przedyskutuję warunki kampanii reklamowych. Napisz, a wspólnie na pewno coś wymyślimy!

  Adres e-mail: business.esportgo@gmail.com