Jak oddalić broń w CS:GO? | Poradnik

Jak oddalić broń w CSGO

Czy niejednokrotnie widziałeś niestandardowe ustawienia pozycji broni/modelu u profesjonalnych zawodników/streamerów? Nigdy nie wiedziałeś jak się za to zabrać? Ten poradnik jest specjalnie dla Ciebie! Pokaże Ci jak w prosty sposób użyć generatora broni w CS:GO, aby oddalić swoją broń!Jak oddalić broń w CS:GO?

Ustawić własną pozycję/model broni można w zasadzie na dwa sposoby. Pierwszy - nieco trudniejszy, za pomocą komend w CS:GO (Otwierasz tyldą [~] konsolę i wpisujesz po kolei komendy). Drugi - bardzo intuicyjny, a przede wszystkim szybki, pozwoli Ci w łatwy sposób oddalić broń w CS:GO.

Zobacz także: Viewmodel w CS:GO - komendy, ustawienia, pozycje | Poradnik

Zacznijmy w takim razie od sposobu pierwszego. Do dyspozycji mamy kilka komend, aby ustawić prawidłowy viewmodel:  • viewmodel_fov
  • viewmodel_offset_x
  • viewmodel_offset_y
  • viewmodel_offset_z

Pierwsza - viewmodel_fov odpowiada za dystans, czyli im większa liczba (maksymalna liczba fov to 68) tym ułożenie modelu broni jest dalej od nas.

Trzy następne komendy, czyli viewmodel_offset (kolejno współrzędne x, y, z czyli lewo, prawo, góra) odpowiadają za ułożenie naszej broni. W tym celu musimy siedzieć bezpośrednio w grze i za pomocą komend ustawiać i kombinować, aby wygląd pozycji broni był dla nas jak najlepszy.W zasadzie do szczęścia nie jest nam nic więcej potrzebne. Te cztery proste komendy załatwią za nas sprawę - jedyny minus to taki, że musimy trochę czasu spędzić na odpowiedniej optymalizacji ustawień.

Przejdźmy zatem do sposobu drugiego, czyli do naszego generatora viewmodel/pozycji broni, który ułatwi oddalenie broni w CS:GO.

Generator ten jest niczym innym jak prostą mapą z warsztatu CS:GO. Do jej użytku niepotrzebne są nam żadne komendy, po prostu ustawiamy dla siebie wygodny viewmodel za pomocą dostępnych opcji.Link do mapy (generatora) z warsztatu:

crashz' Viewmodel Generator - Pobierz

Pod miniaturką kliknij napis "Zasubskrybuj". Alternatywnym sposobem jest wpisanie w wyszukiwarce warsztatu crashz' Viewmodel Generator, po czym kliknięcie zielonego kwadratu z plusikiem "+".Zobacz również: Mapa z celownikami CS:GO | Poradnik

Ostatnim etapem jest włączenie mapy w naszej grze. W tym celu udajemy się do CS:GO, a następnie:

GRAJ > Lokalnie z Botami > Warsztat (u góry w menu) > po czym wybieramy naszą mapę crashz' Viewmodel Generator.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza