ruletki csgo darmowe skiny otwieranie skrzynek

Czy niejednokrotnie widziałeś niestandardowe ustawienia pozycji broni/modelu u profesjonalnych zawodników/streamerów? Nidgy nie wiedziałeś jak się za to zabrać? Ten poradnik jest specjalnie dla Ciebie! Pokaże Ci jak w prosty sposób użyć generatora broni w CS:GO, aby oddalić swoją broń!

Jak oddalić broń w CS:GO?Ustawić własną pozycję/model broni można w zasadzie na dwa sposoby. Pierwszy - nieco trudniejszy, za pomocą komend w CS:GO (Otwierasz tyldą (~) konsolę i wpiszujesz po kolei komendy). Drugi - bardzo intuicyjny, a przede wszystkim szybki, pozwoli Ci w łatwy sposób oddalić broń w CS:GO.
Zacznijmy w takim razie od sposobu pierwszego.
Do dyspozcyji mamy kilka komend, aby ustawić prawidłowy viewmodel:


  • viewmodel_fov
  • viewmodel_offset_x
  • viewmodel_offset_y
  • viewmodel_offset_z
Pierwsza - viewmodel_fov odpowiada za dystans, czyli im większa liczba (maksymalna liczba fov to 68) tym ułożenie modelu broni jest dalej od nas.
Trzy następne komendy, czyli viewmodel_offset (kolejno współrzędne x, y, z czyli lewo, prawo, góra) odpowiadają za ułożenie naszej broni. W tym celu musimy siedzieć bezpośrednio w grze i za pomocą komend ustawiać i kombinować, aby wygląd pozycji broni był dla nas jak najlepszy.


W zasadzie do szczęścia nie jest nam nic więcej potrzebne. Te cztery proste komendy załatwią za nas sprawę - jedyny minus to taki, że musimy trochę czasu spędzić na odpowiedniej optymalizacji ustawień.
Przejdźmy zatem do sposobu drugiego, czyli do naszego generatora viewmodel/pozycji broni, który ułatwi oddalenie broni w CS:GO.
Generator ten jest niczym innym jak prostą mapą z warsztatu CS:GO. Do jej użytku niepotrzebne są nam żadne komendy, po prostu ustawiamy dla siebie wygodny viewmodel za pomocą dostępnych opcji.Link do mapy (generatora) z warsztatu:
crashz' Viewmodel Generator - PobierzPod miniaturką kliknij napis "Zasubskrybuj".

Alternatywnym sposobem jest wpisanie w wyszukiwarce warsztatu:
crashz' Viewmodel Generator
po czym kliknij zielony kwadrat z plusikiem "+".


Zobacz również: Mapa z celownikami CS:GO | Poradnik

Ostatnim etapem jest włączenie mapy w naszej grze. W tym celu udajemy się do CS:GO, a następnie:
GRAJ > Lokalnie z Botami > Warsztat (u góry w menu) > po czym wybieramy naszą mapę crashz' Viewmodel Generator.

Zostaw komentarz

Nowsza Starsza