CS:GO. Żeton 5-letniego weterana w wersji kolekcjonerskiej!

Żeton pięcioletniego weterana CSGO

Kilka dni temu wraz z nową aktualizacją pojawiła się informacja odnośnie fizycznej wersji żetonu 5-letniego weterana CS:GO (wersja kolekcjonerska). Każda osoba posiadająca wirtualną odznakę ma prawo do odebrania prawdziwej nagrody od samych właścicieli CS:GO - Valve!Jak zdobyć Żeton pięcioletniego weterana w CS:GO

Jeśli posiadasz w ekwipunku odznakę, możesz zgłosić się do firmy o przyznanie Ci żetonu jeszcze w przedsprzedaży (pre-orderze).

Żeton wykonany jest ze stopu cynku i elegancko zapakowany w drewniane pudełko z szybką do oglądania pamiątki wraz z magnetycznymi zamknięciami. Żeton gotowy jest do powieszenia na ścianie, bądź też dzięki dołączonemu stojakowi może świetnie prezentować się na Twoim biurku czy szafce.Jeśli chcesz zamówić dla siebie taką wersję odwiedź stronę przedsprzedaży lub jeśli potrzebujesz uzyskać więcej informacji dotyczących produktu odsyłam Cię do FAQ.Dla ciekawskich opublikuję poniżej najważniejsze pytania oraz odpowiedzi dotyczące wyżej opisanej pamiątki:

1. Nie spełniam warunków do zamówienia żetonu w przedsprzedaży, czy mam pecha?

Odp. Jeśli nie spełniasz warunków w pierwszej fazie przedsprzedaży - bez obaw, żetony z czasem dostawać będzie coraz większa liczba graczy.

2. Moje konto nie jest zobligowane do zakupu żetonu. Czy mogę wciąż kupić żeton?

Odp. Nie. Ludzie z różnych powodów nie mają prawa do zakupu żetonu. Wszelkie blokady VAC czy inne wykroczenia nie mogę zostać ominięte. Twoje konto musi być czyste.

3. Czy mogę kupić więcej niż jeden Żeton 5-letniego weterana?Odp. Nie. Żetony są limitowane i przysługują tylko jeden na każde konto.

4. Jaki jest koszt wysyłki?

Odp. Wysyłka jest w pełni darmowa, jednak w zależności od różnych regionów mogą wystąpić nieliczne dodatkowe opłaty.

5. Do jakich krajów wysyłacie Żeton weterana?

Odp. Żetony wysyłane są na całym świecie z wyjątkiem: Malezji, Indonezji, Singapuru, Filipin, Birmy, Syrii i Sudanu.

6. Zamówiłem Żeton 5-letniego weterana! Kiedy otrzymam przesyłkę?

Odp. Wysyłki wszystkich pamiątek z przedsprzedaży rozpoczną się w połowie czerwca 2017 roku.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza