NAVI pokaże dokument o s1mple na Twitchu

Film dokumentalny o legendzie CS:GO zostanie ukazany na platformie streamingowej Twitch.tv.

s1mple CSGO
fot. StarLadder


Z okazji zbliżającej się piątej rocznicy s1mple'a w organizacji, NAVI przygotowało film dokumentalny o swoim najpopularniejszym zawodniku. Premiera odbędzie się w serwisie Twitch.tv.


Dokument o s1mple'u

W przyszłym miesiącu czeka nas nie lada gratka. Rocznicowym prezentem, z okazji pięciu lat ukraińskiej gwiazdy w żółto-czarnych trykotach, NAVI opublikuje film dokumentalny o życiu s1mple'a.

Zobacz także: Pewien gracz otworzył nóż CS:GO warty 30 tysięcy dolarów!Dokument przedstawi życie s1mple'a - legendy CS:GO, jego wzloty i upadki w drodze na szczyt, a sama fabuła opierać się będzie na wywiadach z jego bliskim otoczeniem - z kolegami z drużyny, rodziną, komentatorami i analitykami CS:GO oraz wieloma znanymi postaciami ze sceny Counter-Strike'a.

Jewhen Zolotarow, CEO NAVI wspominał w wywiadach:

Pamiętam moment, kiedy właśnie podpisaliśmy kontrakt w 2016 roku. Szczerze, teraz trudno uwierzyć, że to było już pięć lat temu. Dla branży e-sportowej pięć lat to dość długi okres.

We współpracy z DMarket stworzyli unikalną "drop grę", z ekskluzywnymi przedmiotami, które dedykowane są właśnie s1mple'owi. Podczas oglądania premiery gracze będą mogli zdobyć zarówno wirtualne, jak i fizyczne przedmioty, w tym koszulkę NAVI z autografem s1mple'a.S1mple to legenda nie tylko dla NAVI, ale ogólnie dla e-sportu, dlatego też przedmioty, które będą wypadać podczas streamowania dokumentu, są również legendarne i wyjątkowe

dodał współzałożyciel i dyrektor generalny DMarket, Vlad Panchenko.


Premiera dokumentu o s1mple'u - kiedy?

Premiera dokumentu o s1mple'u zaplanowana jest na 8 września 2021 r. Wszystko rozpocznie się o godzinie 18:00 czasu polskiego.


Polecane: Dlaczego cena AWP | Dragon Lore w CS:GO jest tak duża?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza