Pewien gracz otworzył nóż CS:GO warty 30 tysięcy dolarów!

 

noz csgo blue gem za 30 tysiecy dolarow

Jeden z graczy postanowił otworzyć skrzynkę w CS:GO. Jego zdziwienie i reakcja była nie do opisania, gdyż z pojemnika wypadł mu nóż CS:GO warty 30 tysięcy dolarów!Nóż CS:GO

Wszyscy dobrze wiemy, że za ładny nóż CS:GO musimy zapłacić całkiem sporo. Wiąże się to oczywiście z efektem wizualnym przedmiotu. Niektóre sumy przyprawiają jednak o zawrót głowy, bo mówimy o dziesiątkach tysięcy dolarów.

Zobacz także: Nóż Motylkowy CS:GO - drogie skiny Butterfly Knife

Jednak mimo wiedzy w temacie cen skinów, każdy coraz droższy wciąż jest zaskoczeniem. Podobne zaskoczenie spotkało ostatnio jednego z graczy, który przy okazji streamował całe zajście.Streamer otworzył nóż warty 30 tysięcy dolarów

Jedna z takich sytuacji miała miejsce całkiem niedawno. Pewien streamer postanowił otworzyć sobie skrzynki w CS:GO. Jakież było jego zdziwienie, kiedy przed oczami ukazał mu się rzadki nóż CS:GO warty ponad 30 tysięcy dolarów.

Mowa tu o nożu Nomad Knife | Case Hardened w wersji Blue Gem. Pokryty cały niebieskim patternem jest jednym z najbardziej pożądanych skinów przez kolekcjonerów w CS:GO.

Pełną reakcję na wydropienie kosy można zobaczyć na poniższym Twitterze: Polecane: Czy Skin Changer CS:GO jest warty używania? Uważaj na bana!

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza