Nóż Motylkowy w CS:GO - wszystkie najlepsze skiny

 

Skiny do noża motylkowego CSGO

Noże motylkowe w CS:GO były niegdyś widywane w każdym ekwipunku. Aktualnie są rarytasem, a ich niebotyczne ceny nie pozwalają na zakup przez wszystkich graczy. Zobacz najlepsze skiny do noży motylkowych w CS:GO i dowiedz się, dlaczego aktualnie są takie drogie.Dlaczego Nóż Motylkowy w CS:GO tyle kosztuje?

Jeszcze do niedawna dosłownie każdy gracz, który marzył o ładnym skinie do kosy w CS:GO, mógł sobie pozwolić na zakup Noża Motylkowego. Lata minęły i jeśli spojrzymy na historię cen tego przedmiotu zobaczymy, że jego wartość drastycznie poszła w górę. Skąd tak nagłe zmiany w cenie Butterfly Knife?

Zobacz także: AWP Skins - najtańsze i najładniejsze skiny do AWP w CS:GO

Jeśli popatrzymy z jakiej skrzynki pierwotnie wywodzi się popularny Nóż Motylkowy (Skrzynia operacji Breakout) wniosek nasuwa się sam - skrzynka nie jest już dostępna w grze, jej ilość maleje, a to przekłada się na brak nowo wydropionych kos. Te, które już są, zyskują zatem na wartości.

Oczywiście skrzynia Breakout nie jest jedyną, w której znaleźć możemy skiny do Noża Motylkowego. Niemniej te najładniejsze i najrzadsze pochodzą właśnie z niej.Czy tanie Noże Motylkowe CS:GO są jeszcze dostępne? Cóż... zależy co mamy na myśli mówiąc tanie. Na ten moment najtańszy skin do Noża Motylkowego zaczyna się od 1300 PLN. Sporo się zmieniło, co nie?


Nóż Motylkowy CS:GO - najlepsze skiny

Najładniejsze skiny do Noża Motylkowego w CS:GO niestety nie idą w parze z niską ceną. Nie są najtańsze, a co gorsza - znacznie przewyższają koszt zakupu konkretnego skina kosy z innego modelu.

Aktualne ceny pochodzą ze strony CSGOStash i są aktualizowane na bieżąco.


Nóż Motylkowy CS:GO | Tiger Tooth

noz motylkowy cs go tygrysi kiel


Cena Noża Motylkowego | Tygrysi Kieł zaczyna się od 5000 PLN. Niestety ze względu na wygląd i jego dostępność musimy liczyć się z dość sporym wydatkiem.


Nóż Motylkowy CS:GO | Fade

noz motylkowy cs go gradient

Jeden z najczęściej używanych skinów do noży. Gradient na kosie Nóż Motylkowy to koszt w okolicach 6000 PLN.Nóż Motylkowy CS:GO | Ultraviolet

noz motylkowy cs go ultrafiolet


Swego czasu jeden z bardziej dostępnych i popularyzowanych skinów "Motylków" w CS:GO. Na ten moment cena waha się od 1600 PLN do 4400 PLN.


Nóż Motylkowy CS:GO | Marble Fade

noz motylkowy cs go marmurkowy gradient


Nóż Motylkowy | Marmurkowy Gradient jest nadal dostępny w kilku skrzynkach. Tak czy inaczej ze względu na wygląd zapłacić za niego musimy minimum 5000 PLN.


Nóż Motylkowy CS:GO | Crimson Web

noz motylkowy cs go szkarlatna siec


Wzór Szkarłatna Sieć od zawsze należy do jednych z droższych, tym bardziej w przypadku Noża Motylkowego. Przepaść cenowa jest ogromna, bo zaczyna się od 2300 PLN, a kończy na 7100 PLN.Nóż Motylkowy CS:GO | Doppler

noz motylkowy cs go doppler


Doppler ma wiele różnych wersji - inne odcienie, kolory, patterny czy phase. To wpływa na jego ostateczną cenę. Nóż Motylkowy | Doppler to koszt rzędu 5200 PLN.


Nóż Motylkowy CS:GO | Vanilla

noz motylkowy cs go vanilla


Skiny bez skina - czyli podstawowa wersja kosy bez zmian kolorystycznych. Przez swój szlachetny wygląd i brak oznak gorszej jakości jego cena również robi wrażenie. Dostępny tylko w jeden wersji od 4400 PLN.


Nóż Motylkowy CS:GO | Slaughter

noz motylkowy cs go rzez


Cena tego skina również poczyniła spory wzrost. Nóż Motylkowy | Rzeź to wydatek mniej więcej 4500 PLN.Tanie skiny do Noża Motylkowego w CS:GO

Wszystkie powyższe ceny skinów do Noża Motylkowego w CS:GO tyczą się marketu Steam. Można zatem zakupić je w znacznie mniejszych cenach. Gdzie w takim razie znajdziemy tanie skiny do Noży Motylkowych CS:GO? Oczywiście na marketach skinów.


Darmowe skiny CSGO

Polecane: Sprzedaż skinów CS:GO za gotówkę - jak sprzedać skiny CS:GO?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza