7 najtańszych i najładniejszych skinów do AWP w CS:GO

 

najtansze skiny do awp w csgo

Skiny w CS:GO od zawsze są elementem pożądanym przez wielu graczy. Te ładniejsze, zazwyczaj, wiążą się z niemałym wydatkiem, gdyż za ich wyglądem idzie również cena. Są też i takie, za których wygląd nie musimy płacić milionów monet. Jakie są najładniejsze i najtańsze skiny do AWP w CS:GO?Najtańsze i najładniejsze skiny do AWP w CS:GO

Przeszukując rynek natrafić możemy na wiele bardzo ładnych skórek do snajperki w CS:GO. Skiny te nierzadko kosztują całkiem sporo przez swój wygląd lub unikatowość. Na szczęście wyodrębnić możemy również takie, które za swój wygląd wizualny nie obciążą aż tak naszego portfela. Jak wyglądają najładniejsze z najtańszych skinów do AWP w CS:GO?

Zobacz także: Obstawianie meczy CS:GO skinami. Jak i gdzie obstawiać?


1. AWP - Gorączkowy sen

skin csgo awp goraczkowy sen


Snajperka, która pojawiła się w grze w Skrzyni Spektrum w 2017 roku. Kolorowy design w stylu graffiti, który na pewno spodoba się większości graczy.

Ceny AWP | Gorączkowy sen zaczynają się od: 19 ZŁ.


2. AWP - Gałęźnica

skin csgo awp galeznica


Jeden z najnowszych skinów do karabinu snajperskiego, który pojawił się w grze w 2019 roku wraz z wejściem Skrzyni Prisma. Z racji tego, że jest skinem jakości "fioletowej" jest szeroko dostępny i bardzo tani.

Ceny AWP | Gałeźnica zaczynają się od: 6 ZŁ.


3. AWP - Mortis

skin csgo awp mortis


Klasyczny design skina do AWP, który inspirowany był jedną z kart z talii tarota. Mortis pojawił się w grze po wprowadzeniu Skrzyni Clutch w 2018 roku.

Ceny AWP | Mortis zaczynają się od: 8 ZŁ.


4. AWP - Fobos

skin csgo awp fobos


W grze dostępna od 2016 roku ze Skrzyni Gamma. Styl, który przypomina futurystyczne bronie składające się z metalowych paneli i podzespołów elektronicznych.

Ceny AWP | Fobos zaczynają się od: 11 ZŁ.


5. AWP - Egzoszkielet

skin csgo awp egzoszkielet


Dosyć świeży skin, który dodany został do gry wraz z operacją Broken Fang i Skrzyni o dokładnie takiej samej nazwie. Posiada metalowe, wytłoczone motywy czaszki.

Ceny AWP | Egzoszkielet zaczynają się od: 4 ZŁ.6. WP - Skóra Węża

skin csgo awp skora weza


Jeden ze starszych i bardziej klasycznych skinów do AWP. Dostępny z kolekcji Italy. Dodany do gry końcem roku 2013.

Ceny AWP | Skóra Węża zaczynają się od: 3 ZŁ.


7. AWP - Kapilara

skin csgo awp kapilara


Kapilara dostępna ze Skrzyni Prisma 2. W grze możliwa do zdobycia od marca 2020 roku. Posiada wzór w postaci krętych żył w kolorze morskim i koralowym.

Ceny AWP | Kapilara zaczynają się od: 1 ZŁ.


Gdzie kupić tanio skiny do CS:GO?

Choć powyższe skiny do AWP są naprawdę bardzo tanie, jeśli chodzi o porównanie ceny do jakości, to można zdobyć je ze jeszcze mniejszą cenę. Markety skinów oferują kupno skinów po jeszcze niższych cenach niż na rynku Steam.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza