Kiedy poznamy nowego Agenta w VALORANT? Znamy datę ogłoszenia

 

nowy agent grenadier valorant

Zaczynamy powoli odliczanie do aktualizacji z odcinkiem 3 w VALORANT. Znamy coraz więcej informacji odnośnie nowego Agenta w VALORANT. Jak wygląda i kiedy oficjalnie zostanie dodany do gry?Nowy Agent w VALORANT

Niedawno informowaliśmy o zapowiedzi nowego Agenta, który rzekomo pojawiał się jako Easter Egg na mapie Breeze. Dziś wiemy nieco więcej o Agencie, którego pseudonim to "Grenadier".

Zobacz także: ANONYMO ogłasza turniej w VALORANT. BeOne Cup o 10.000 złotych

Kilka dni temu na oficjalnym koncie VALORANT na Twitterze opublikowane zostało zdjęcie odnoszące się do umiejętności nowego Agenta, który ma zostać dodany w najnowszej aktualizacji. Podpis zdjęcia - Variable removed, Alarmbot down - sugeruje, że historia stojąca za nowym bohaterem ma coś wspólnego z istniejącym już Agentem - Killjoy.Umiejętności Agenta "Grenadier"

W tej kwestii nie podano jeszcze żadnych szczegółów. Gracze domniemywali, że chodzić może o umiejętności, które pomóc mają w rozbrajaniu wyposażenia przeciwników.


Oficjalna data ogłoszenia nowego Agenta

Jak wspomniane zostało wcześniej, nowy Agent w VALORANT o ksywie "Grenadier", ma zostać wypuszczony na serwery wraz z wejściem odcinka nr 3. Odcinek 3 zaplanowany został na 22 czerwca 2021 r. Sama aktualizacja oprócz dodania nowego bohatera wprowadzi kilka zmian i usprawnień w działaniu gry.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza