ANONYMO ogłasza turniej w VALORANT. BeOne Cup o 10.000 złotych

 

BeOne Cup ANONYMO VALORANT
fot. Anonymo Esports

Popularność tytułu od Riot Games rośnie w Polsce z dnia na dzień. Z kolejną inicjatywą wychodzi organizacja Anonymo Esports, która ogłosiła turniej BeOne Cup w VALORANT, gdzie drużyny walczyć będą o nagrodę główną w wysokości 10 tys. złotych.BeOne Cup w VALORANT

Nie będzie to zwykły turniej drużyn profesjonalnych. Koncepcja organizatorów jest zgoła odmienna, dająca szansę amatorskim zawodnikom. Do walki o nagrodę główną wynoszącą 10.000 złotych zaproszonych zostanie dziesięciu twórców internetowych, którzy wraz ze swoimi widzami utworzą dziesięć różnych zespołów.

Zobacz także: Zapowiedź najnowszego Agenta w VALORANT znaleziona na mapie Breeze?

Na ten moment nie ujawniono jeszcze ani formatu rozgrywek, ani listy uczestniczących streamerów. Z informacji podanej przez Anonymo Esports dowiadujemy się, że jeszcze w tym tygodniu poznamy osoby, które poprowadzą swoich podopiecznych do zwycięstwa.

Nagrody pieniężne dla najlepszej trójki to odpowiednio 10 tys. złotych za miejsce pierwsze, 5 tys. złotych za miejsce drugie oraz 2,5 tys. złotych za miejsce trzecie.Szczegółowe informacje dostępne będą na stronie turnieju pod adresem: anonymo.gg/cup1.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza