GuardiaN wraca do CS:GO! TridentClan nowym domem Słowaka

 

guardian TridentClan
fot. TridentClan

Na ten moment czekaliśmy dosyć długo. Po wielu miesiącach nieaktywności w profesjonalnej grze CS:GO, Ladislav "GuardiaN" Kovács powraca do walki o wyższe cele. Reprezentować będzie barwy zespołu z regionu CIS - TridentClan.GuardiaN zagra w TridentClan

Ostatnie mecze w profesjonalnej karierze "GuardiaNa" odbyły się końcem roku 2019. Od tego okresu minęło sporo czasu, a sam Ladislav miał dłuższą przerwę od gry competitive. Teraz, po półtora roku absencji, postanowił wcielić się w rolę stand-in'a i pomóc "drugoligowemu" zespołowi powalczyć o coś znacznie lepszego.

Zobacz także: Czy CS:GO jest darmowy? Konto Prime CS:GO i gry rankingowe

TridentClan to młoda organizacja esportowa z regionu CIS, która na rynku CS:GO pojawiła się w połowie stycznia 2021 roku. Powoli raczkuje ku większym sukcesom, jednak te póki co skupiają się przede wszystkim na rynku wschodnim.Co ciekawe, od początku jej istnienia, w składzie znajdował się były kolega z drużyny "GuardiaNa" - Denis "seized" Kostin. Znajdował, gdyż został przesunięty na ławkę rezerwowych. Jednak przez roszady w klanie, wraz z dołączeniem Słowaka powrócił do pierwszej piątki.

Snajper póki co zapowiedziany jest w roli stand-ina, jednak czas pokaże, czy zostanie wcielony w szeregi drużyny na stałe. Czy obniżenie poziomu rozgrywek i zjazd z Tier1 pozwoli "GuardiaNowi" odzyskać dawną formę?

Aktualny skład drużyny TridentClan:

  • seized
  • glowiing
  • clax
  • Norwi
  • GuardiaN

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza