Festival of FUTball FIFA 21 - nowy event z okazji EURO 2020

 

festival of football fifa 21

Dodatku z okazji ME 2020 nie będzie, jednak EA Sports raczy nas zupełnie innym wydarzeniem. Już w ten piątek, 11 czerwca, do gry zawita nowy event pod nazwą Festival of FUTball.Festival of FUTball FIFA 21

Przez brak odpowiednich praw i licencji EA Sports nie może zorganizować własnego dodatku do EURO 2020. Te z kolei należą do Konami i ich produktu PES, więcej o tym przeczytacie tutaj.

Zobacz także: UEFA EURO 2020 zawita w Fortnite. Jak dołączyć do turnieju z nagrodami?

W zamian za to już jutro, 11 czerwca br., do gry wejdzie nowy event pod nazwą Festival of FUTball (Festival of Football). Ma dotyczyć wydarzeń związanych z EURO 2020 i być alternatywą do dodatków z ubiegłych lat.


Co to jest Festival of FUTball?

Festival of Football, bo tak poprawnie powinna brzmieć nazwa, jest to wydarzenie nawiązujące do Mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej. Festival of FUTball w FIFA 21 polegać będzie na wyróżnieniu zawodników, którzy zaprezentują się z dobrej strony na imprezie EURO 2020.Podobne wydarzenie miało miejsce podczas Mistrzostw Świata w Rosji, wtedy, w FIFA 18, nazywało się to Path to Glory.

W tym czasie wypuszczono 25 kart specjalnych zawodników, którzy w czasie trwania Mistrzostw Świata otrzymać mogli upgrade swoich kart.

Festival of FUTball będzie zamiennikiem dodatków z ubiegłych lat na czas trwania ME 2020 w piłce nożnej.


Kiedy rozpocznie się Festival of FUTball w FIFA 21?

Planowana data rozpoczęcia eventu Festival of FUTball w FIFA 21 to 11 czerwca 2021 roku.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza