UEFA EURO 2020 zawita w Fortnite. Jak dołączyć do turnieju z nagrodami?

 

uefa fortnite

Emocje związane z piłką nożną powoli zaczynają się udzielać. W związku z tym UEFA łączy siły z Epic Games i zapowiada specjalny turniej dla graczy w Fortnite.UEFA EURO 2020 w Fortnite

Czy ktoś spodziewał się takiego obrotu sprawy i kooperacji UEFA z Epic Games? Za kilka dni rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, a z tej okazji UEFA organizuje w Fortnite turniej dla graczy.

Zobacz także: Nowy skin Marshmello w Fortnite. Co wiadomo o przeciekach w sezonie 6?

Zawody mają świętować nadchodzące ME, lecz także zachęcić graczy komputerowych do wspólnego oglądania i kibicowania swoim reprezentacjom.


Kiedy turniej UEFA EURO 2020 Cup w Fortnite?Jak zapowiadają organizatorzy, turniej UEFA w Fortnite odbędzie się 16-17 czerwca. W ciągu tych dwóch dni, gracze rywalizować będą w dwóch rundach, które przełożą się na punkty w rankingu. Najlepsi gracze powalczą o nagrody pieniężne.

Ogromna publiczność oglądać będzie mecze związane z UEFA EURO 2020, dlatego naturalnym jest, aby umożliwić milionom graczy Fortnite możliwość bycia częścią tego wydarzenia. Gry wideo są ważną częścią rozrywki młodszego pokolenia, a współpraca z Fortnite gwarantuje, że nadal będziemy angażować tę grupę odbiorców

dyrektor marketingu UEFA, Guy-Laurent Epstein.

Szczegółowe informacje pojawią się na stronie organizatora w niedalekiej przyszłości.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza