Ile kosztuje Prime CS:GO? Czy CS:GO jest darmowy?

 

darmowy csgo prime status


W niedawnej aktualizacji CS:GO doświadczyliśmy zmiany modelu funkcjonowania gier rankingowych. Od tamtego momentu wyłącznie konta ze statusem Prime mogą rozgrywać rankingowe spotkania. Czy CS:GO jest darmowy? Ile kosztuje Prime w CS:GO?Konto Prime CS:GO

Czym tak naprawdę jest status konta Prime w CS:GO? Prime w CS:GO to funkcja dostępna dla graczy Counter-Strike'a, którzy kupili grę w momencie, kiedy była jeszcze płatna lub dokupili ulepszenie statusu konta Prime. Do niedawna istniała możliwość ulepszenia konta do statusu Prime przez wbicie 21 poziomu, jednak aktualnie jest w 100% płatną opcją.

Zobacz także: Skiny do kurczaków w CS:GO. Propozycja jak mogłyby wyglądać

W jakim celu status Prime w CS:GO został stworzony? Przede wszystkim miał na celu oddzielenie grupy graczy, którzy rozgrywali mecze na darmowej (bez Prime) wersji CS:GO. Tam wszak potencjalna ilość osób z cheatami była zdecydowanie większa. Konta graczy ze statusem Prime były dobierane z podobnymi kontami, natomiast konta bez Prime nie mogły łączyć się z kontami posiadającymi ulepszony status.

Status Prime w CS:GO dodatkowo gratyfikował konta, poprzez zwiększenie czynniku zaufania (Trust Factor) w trakcie wyszukiwania meczu.Ile kosztuje Prime CS:GO?

W momencie zmiany modelu działania (darmowej już) gry, na samym początku status Prime w CS:GO otrzymały wszystkie konta, które zakupione zostały w tradycyjny sposób (przed zmianą). Później istniała już tylko i wyłącznie (odpłatna) opcja żmudnego wbijania 21 poziomu lub szybsza metoda - wykupienie statusu konta Prime w CS:GO.

Ile kosztuje Prime CS:GO? Na dzień dzisiejszy status Prime w CS:GO możliwy jest wyłącznie dzięki zakupieniu ze Steama ulepszenia konta. Aktualnie konto Prime w CS:GO kosztuje 55,99 złotych.Ile kosztuje CS:GO?

W momencie zmiany na model Free to Play gra jest całkowicie darmowa. Jedyną opłatą jest na ten moment wyłącznie ulepszenie konta CS:GO do statusu Prime. Jeżeli nie zależy nam na grach rankingowych - CS:GO jest całkowicie bezpłatny.


Czy CS:GO jest darmowy?

I tak, i nie. Zważając na fakt, że nie chcemy grać gier rankingowych i gra z cheaterami nie jest nam straszna - CS:GO jest za darmo. Jeśli jednak chcemy porywalizować na wyższym poziomie, oddzielić się grubą kreską od marginesu CS:GO, mieć przyjemność z gry - musimy zainwestować w ulepszenie konta CS:GO do statusu Prime.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza