Skiny do kurczaków w CS:GO. Propozycja jak mogłyby wyglądać

 

skiny do kurczakow csgo

Kiedyś absurdem wydawałoby się, że zobaczyć możemy inne skiny w CS:GO poza skinami do kosy i broni. Następnie weszły skiny do rękawiczek czy postaci. Czy kolejnym krokiem będą customowe skiny do kurczaków w CS:GO?Skiny do kurczaków w CS:GO. Jak wyglądają?

Codziennością staje się, że w wielu grach widujemy przeróżne kombinacje skinów do broni, noży, samochodów czy postaci. VALORANT rozwija swoje skiny w kierunku animacji i efektów specjalnych, a CS:GO pozostaje wierny klasycznym efektom. Czy skiny do kurczaków w CS:GO nie wydają się przesadą?

Zobacz także: Animowane skiny w CS:GO - przesada czy innowacja?

Do niedawna skiny do postaci czy rękawiczek wydawałyby się opcją zbędną, a mimo to aktualnie możemy zastać takie zmiany w grze.

Fani postanowili pójść o krok dalej i zastanowić się co jeszcze można zastąpić w CS:GO skinami. Tak właśnie powstała propozycja skinów do kurczaków w CS:GO. Jak wyglądają?

skiny do kurczakow csgo

Koncepcja powstała w głowach graczy, którzy prześmiewczo reagują na niektóre aktualizacje Valve, które wprowadzane zostają do CS:GO.Zobacz także: Jak wygląda mapa Dust2 z CS:GO w prawdziwym życiu?

Jak myślicie, czy CS:GO w przyszłości może zaserwować nam kolejne kosmetyczne zmiany w postaci skinów do kurczaków? A może byłoby to przekroczeniem granicy? Dajcie znać w komentarzach.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza