Illuminar Gaming zwycięzcą PGE Dywizji Mistrzowskiej w PLE!

 

illuminar gaming pge dywizja mistrzowska ple
Wielki finał PGE Dywizji Mistrzowskiej, fot. Polska Liga Esportowa

Trwające 3 dni finałowe zmagania wyłoniły zwycięzcę PGE Dywizji Mistrzowskiej w Polskiej Lidze Esportowej. Po tytuł mistrza PLE sięgnęli gracze Illuminar Gaming.


Illuminar Gaming wygrywa Polską Ligę Esportową

Ostatnie dni były bardzo emocjonujące dla fanów rodzimego CS:GO. Po 1,5 rocznej przerwie od rozgrywek LAN-owych, finały PLE odbyły się właśnie na LAN-ie w Esports Performance Center. Spotkanie finałowe pomiędzy drużynami Illuminar Gaming a MAD DOG'S PACT rozstrzygnęło się na dwóch mapach na korzyść iHG.Zacięta walka, 3 dogrywki i łącznie 48 rund na pierwszej mapie, a finalnie wynik 2:0 pozwolił graczom Illuminar Gaming odebrać puchar obrońcom tytułu.

– Przyjechaliśmy tu bez oczekiwań, graliśmy miksem, wiedzieliśmy, że to nasz ostatni turniej i jeszcze udało się go wygrać, więc naprawdę jest po prostu pięknie

powiedział Patryk „Sidney” Korab.Przypomnijmy, że gracze rywalizowali o łączną pulę nagród 100 000 złotych, slot do kwalifikacji turnieju BLAST Premier Fall 2021 oraz wyróżnienia MVP ufundowane przez legendę NBA Marcina Gortata.

W internetowym głosowaniu fani zdecydowali, że MVP meczu został Miłosz „mhL” Knasiak.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza