Zapowiedź najnowszego Agenta w VALORANT znaleziona na mapie Breeze?

 

nowy agent valorant

Gracze ponownie nie zawiedli. Nowy agent w VALORANT jest dopiero planowany, a już na mapach znaleźć można zapowiedzi jak może wyglądać. Tym razem na mapie Breeze.Nowy Agent w VALORANT

Już tylko kilka dni dzieli nas od najnowszego Odcinka 3 w VALORANT. Trzeci odcinek przynieść ma mnóstwo nowej zawartości, między innymi nowe skiny do broni, większą aktualizację, przepustkę bojową no i właśnie nowego Agenta.

Zobacz także: Zmiana cen broni w VALORANT. Przecieki związane z najnowszą aktualizacją

I choć nie ma jeszcze informacji jak nowy Agent w VALORANT wygląda, kim może być, jakie ma umiejętności, gracze już udali się w poszukiwani znaków zapowiedzi Agenta na mapach. Udało się coś znaleźć na mapie Breeze.Pierwszą rzeczą na jaką warto zwrócić uwagę są nowe efekty dźwiękowe i wizualne, które zwiastować mają wypuszczenie nowego Agenta.

Społeczność VALORANTA znalazła również drugą, bardziej istotną, ciekawostkę. Na mapie Breeze widnieje nóż, który wbity jest w zieloną skrzynię. Dźwięki wydobywające się razem z animacją sugerują wyłączenie czegoś, awarię. Gracze przypuszczają, że może być to umiejętność nowego Agenta, która służyć ma do wyłączania/rozpraszania umiejętności pozostałych, wrogich postaci.Kiedy nowy Agent w VALORANT?

Nadchodzący Agent w VALORANT, ukrywający się pod nazwą "Grenadier" ma zostać wprowadzony wraz z aktualizacją do Odcinka 3. Planowana data to trzeci tydzień czerwca.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza