Trailer nowego Battlefield 2042 oficjalnie ogłoszony! Zwiastun wygląda obiecująco

 

battlefield 2042 trailer

Właśnie dzisiaj premierę miał najnowszy trailer długo zapowiadanej gry Battlefield 2042. Jakie odczucia po obejrzeniu?Battlefield 2042 oficjalny trailer

Po kilku miesiącach tajemniczych wpisów w mediach społecznościowych firma Digital Illusions CE, odpowiedzialna za serię gier Battlefield, oficjalnie opublikowała zwiastun najnowszej odsłony gry Battlefield 2042 (do niedawna uważana za Battlefield 6).

Battlefield 2042 ma być największą, jak do do tej pory, grą od wydawców, która do tej pory ujrzała światło dzienne. Ogromne powierzchnie, 7 map, walka na aż 128 graczy (64v64) i wiele więcej - to wszystko zapowiada nam najnowsza wersja gry Battlefield.

Zobacz także: Wymagania systemowe Battlefield 2042. Czy są duże?

Firma zrezygnować ma z walk opartych na klasach na rzecz zupełnie nowego systemu. W trailerze widać nawiązania do najchętniej granej i ukochanej przez graczy odsłony Battlefield 3.

Gra dostępna będzie w trzech edycjach w pre-orderze: Standard, Gold oraz Ultimate Edition.

Gracze, którzy zdecydują się na zakup gry Battlefield 2042 w pre-orderze otrzymają:  • Wczesny dostęp do bety
  • Broń białą (nóż) - Baku ACB-90
  • Broń “Mr. Chompy”
  • Kartę gracza ”Landfall” oraz tag gracza ”Old Guard”


Kiedy oficjalna zapowiedź gry Battlefield 2042?Zapowiedź oficjalnego gameplay'u gry zapowiedziana została na niedzielę, 13 czerwca br.


Kiedy premiera Battlefield 2042?

Premiera gry Battlefield 2042 zaplanowana została na 23 października 2021 roku na PC, PS5 i PS4, Xbox Series S|X i Xbox One. Gra posiadać ma wsparcie cross-play (granie między platformami).


Prześlij komentarz

Nowsza Starsza