Jumpthrow bind CS:GO - komenda na skok z granatem

 

jumpthrow bind cs go

W CS:GO istnieje masa niepotrzebnych parametrów, które nigdy nie zostaną wykorzystane w trakcie rozgrywki rankingowej. Są też i takie komendy, których użyteczność jest niepodważalna i każdy gracz powinien wpisać je na stałe do swojego configu. Zobacz jak wygląda jumpthrow bind CS:GO.Co to jest jumpthrow w CS:GO?

Jumpthrow to w CS:GO nic innego jak drobny skrypt, pozwalający na rzucanie granatów z powtarzalną dokładnością. Dzięki niemu jesteśmy w stanie odtworzyć każdy możliwy granat, aby za każdym razem lądował w tym samym miejscu. Nasza postać w tym samym czasie skacze z granatem, co skutkuje zawsze identycznymi granatami.

Zobacz także: Kolorowy czat w CS:GO - jak pisać na kolorowo i wkręcać znajomych?

Bind na jumpthrow w CS:GO może zostać wykorzystany przy każdym z granatów, jednak szczególnie istotny okazuje się przy rzucaniu smoke'ów (granatów dymnych).Bind na jumpthrow w CS:GO

Do prawidłowego działania jumpthrow binda w CS:GO (a więc komendy na skok z granatem) konieczne jest zapisanie go w pliku z naszym configiem (autoexec.cfg). Bind podzielony jest na część właściwą oraz komendy typu alias, które odpowiedzialne są za polecenia wpisywane bezpośrednio do konsoli i trwają tylko w danej sesji gry, w której zostały uruchomione - stąd istotne, by zapisać bind w pliku.


Jak zbindować jumpthrow w CS:GO?

Cała sekwencja jest bardzo prosta. Jak zatem zbindować jumpthrow w CS:GO? Wystarczy tylko skopiować poniższą formułę w odpowiednie miejsce do naszych ustawień i dostosować odpowiedni dla nas przycisk.


Bind na jumpthrow w CS:GO prezentuje się tak:

alias "+jumpthrow" "+jump; -attack; -attack2"

alias "-jumpthrow" "-jump"

bind "klawisz" "+jumpthrow"


w miejsce "klawisz" należy przypisać dowolny klawisz, który posłuży nam do uruchomienia binda.Jak działa jumpthrow bind CS:GO?

W momencie, w którym chcemy rzucić nasz granat używając bind na jumpthrow w CS:GO przytrzymujemy lewy przycisk myszy i nie puszczając go wciskamy klawisz, który przypisaliśmy do binda. W tym momencie nasza postać równocześnie podskoczy i rzuci granat, co sprawi, że z chirurgiczną precyzją doleci zawsze w to samo miejsce.

Jumpthrow bind CS:GO działa zarówno na serwerach 128 tick jak i na 64 tick, jednak w znacznej większości przydatny jest na tych pierwszych, szczególnie na platformie Faceit.


Darmowe skiny CSGO

Polecane: Sprzedaż skinów CS:GO za gotówkę - jak sprzedać skiny CS:GO?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza