Sprzedaż skinów CS:GO za gotówkę - jak sprzedać skiny CS:GO?

 

sprzedaz skinow cs go

Miałeś kiedyś sytuację, że potrzebowałeś pieniędzy, a zalegały Ci w ekwipunku skiny z CS:GO? Istnieje kilka dróg spieniężenia wirtualnych przedmiotów. Zobacz jak sprzedać skiny CS:GO za gotówkę.Sprzedaż skinów CS:GO

Od momentu wprowadzenia blokad na skiny przez Valve, większość transakcji odbywa się jedynie na rynku Steam. Mimo wszystko nasze skiny mają nierzadko dużą wartość, a przecież nie chcemy, aby wiecznie zalegały w naszym ekwipunku.

Właśnie dla takiej inicjatywy powstały specjalne serwisy umożliwiające sprzedaż skinów CS:GO za gotówkę.Jak sprzedać skiny CS:GO?

Oczywiście większość takich serwisów musi się z czegoś utrzymywać. Dlatego przy takiej wymianie pobierają większy procent, aniżeli jest on na rynku Steam. Plusem natomiast jest fakt, iż pieniądze ze sprzedaży skinów nie trafiają na portfel Steam a na nasze konto bankowe bądź konto PayPal. Dlatego nadal mimo większej prowizji opłaca się sprzedać skiny CS:GO za gotówkę.

Kolejną dobrą wiadomością jest fakt, że po sprzedaży skina pieniądze w tym samym czasie, automatycznie trafiają na nasze konto. Nie czekamy aż ktoś je kupi, bo skupuje je od nas automat, który w tym samym czasie przelewa nam pieniądze na nasze konto.Sprzedaż skinów odbywa się automatycznie. Logujemy się na nasze konto Steam, podajemy nasz Tradelink i wybieramy skiny CS:GO do sprzedaży. System szacuje kwotę, jaką jest nam w stanie zapłacić po odjęciu swojej prowizji. Następuje później automatyczna transakcja na wybrane przez nas wcześniej konto (bankowe/PayPal/inny portfel środków).Strony do sprzedawania skinów CS:GO

Strony oferujące automatyczną sprzedaż skinów CS:GO za gotówkę są dosyć sprawne. W łatwy i szybki sposób możemy w ciągu kilku minut sprzedać nasze skiny z CS:GO za realne pieniądze.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza