Sprite wypuści specjalne puszki i butelki nawiązujące do gry Cyberpunk 2077

sprite cyberpunk

Cyberpunk 2077 pomimo opóźnień z planowaną datą wypuszczenia gry nie próżnuje. Na rynek trafi kolekcja Sprite inspirowana grą Cyberpunk 2077.Sprite Cyberpunk

Bohaterowie gry Cyberpunk 2077 pojawią się na specjalnych limitowanych puszkach i butelkach napoju Sprite. To specjalne wyróżnienie ma promować ten tytuł na całym świecie.

Zobacz również: Marta Żmuda Trzebiatowska głosem Judy Alvarez w Cyberpunk 2077

Marka Sprite w świecie gier komputerowych i gamingu jest już od wielu lat. Od długiego czasu jest głównym sponsorem projektu i drużyny Izaka - Izako Boars.Ostatnio wyszła na świat informacja, iż Sprite postanowił nawiązać kolejną współpracę, tym razem z najnowszym dzieckiem studia CD Projekt RED - Cyberpunk 2077. Cała kampania ma przebiegać pod hasłem "W 2077 pragnienie to przeszłość".

Jak wspomina Małgorzata Budnik, Senior Brand Manager Flavors, Coca-Cola Poland:

Wspieranie graczy jest częścią filozofii naszej marki już od kilku lat. Dlatego ogromnie cieszy nas fakt, że możemy stworzyć dedykowany produkt dla fanów gry Cyberpunk 2077.


Co ciekawe, edycja limitowana to nie tylko nowy wygląd opakowań. Na butelkach i puszkach gracze znajdą specjalne kody promocyjne, dzięki którym będzie można wygrać grę Cyberpunk 2077. Dodatkowo znajdą się tam również vouchery do sklepu CD PROJEKT RED GEAR. Akcja promocyjna rozpocznie się 19 listopada.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza