Marta Żmuda Trzebiatowska głosem Judy Alvarez w Cyberpunk 2077

cyberpunk 2077 marta zmuda trzebiatowska judy alvarez

Już w niedalekiej przyszłości ma odbyć się premiera długo wyczekiwanej gry Cyberpunk 2077 wydawanej przez studio CD Projekt RED. Deweloperzy powoli zaczynają ujawniać co ciekawego zobaczymy w najnowszej produkcji.Cyberpunk 2077 - Marta Żmuda Trzebiatowska

News, który obiegł internet to informacja, iż głosem postaci Judy Alvarez zostaje aktorka filmowa i teatralna - Marta Żmuda Trzebiatowska. Sama zainteresowana pochwaliła się na swoim Instagramie wpisem, który dość wymownie opisuje aktualną sytuację w Polsce, jednocześnie promując Cyberpunk 2077 i ją samą w roli Judy Alvarez:

Zobacz również: Sprite wypuści specjalne puszki i butelki nawiązujące do gry Cyberpunk 2077

Ostatnio wolę wylogować się z rzeczywistości... Chce mi się krzyczeć, ale i czuję bezsilność, więc mój krzyk jest jak z obrazu Muncha - niemy. Chciałabym się przenieść w czasie, zamknąć oczy i obudzić za kilka, kilkanaście lat... Może w 2077? Jeśli lubicie gry to zapewne czekacie na premierę „Cyberpunk 2077”? Dziś już mogę oficjalnie potwierdzić, że zostałam głosem Judy Alvarez. Choć z tego powodu mogę się dziś cieszyć, że spełniło się kolejne moje zawodowe marzenie.


Polski dubbing w Cyberpunk 2077

Aktorka zdradziła, że rola głosowa w grze to było jedno z jej marzeń, które aktualnie się spełnia. Sami zainteresowani grą na pewno będą szczęśliwi, iż postacie nabierać będą zupełnie nowego charakteru, dzięki lektorom, których znają z dobrych ról filmowych.Premiera Cyberpunk 2077

Co jeszcze skrywają przed nami twórcy gry? Na pewno wiadome jest jedno - takich informacji będzie wypływać aktualnie coraz więcej, gdyż data planowanego wydania gry to połowa listopada 2020. Miejmy nadzieje, że pozostałe ciekawostki będą równie interesujące i pokażą nam nieco więcej urywków z gameplayu samej gry.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza