Jak zagrać w Among Us 3D? Darmowy Among Us 3D na Steam!

among us 3d

Czy Among Us 3D wydaje się nierealny? Czy tak szybko powstałaby nowa wersja gry? Jeden z fanów przygotował wersję gry Among Us 3D, która dostępna jest do pobrania za darmo na platformie Steam.Among Us 3D

Jak się okazuje nie trzeba było długo czekać. Projekt gry Among Us 3D jest dostępny do grania i pobrania. Oczywiście, nie jest to oficjalna wersja gry, a projekt jednego z fanów, który udostępnił możliwość grania w Among Us 3D.

Zobacz również: Zaprezentowano wygląd nowej mapy w Among Us. Twórcy ujawnili nowe lokacjeProjekt gry Among Us 3D opiera się o aplikację/grę na platformie Steam o nazwie VRChat. Spokojnie, nie trzeba posiadać urządzenia VR, aby móc grać w gry na tej aplikacji. Aplikacja ta pozwala nam grać w gry na komputerze w systemie VR przy pomocy jedynie naszej myszki i klawiatury.


Jak zagrać w Among Us 3D?

Aby móc zagrać w grę Among Us 3D na PC jedyne co musimy to pobrać i zainstalować aplikacje VRChat na naszym koncie Steam. Gdy już to uczynimy przechodzimy do samej aplikacji.

Kiedy jesteśmy w głównym lobby gry wciskamy klawisz "ESC", a następnie wybieramy zakładkę "Worlds".

among us 3d download

Gdy jesteśmy już zakładce "Worlds" szukamy naszej specjalnej mapy. Wybieramy mapę/świat o nazwie "Among Us game". I to wszystko. Gra wczyta nam nasz wybrany świat, a my możemy płynnie przejść do tworzenia lub szukania lobby do gry w Among Us 3D.Zobacz również: Jak pobrać Among Us MOD Menu APK? HappyMod do Among Us


Among Us 3D do pobrania na Steam

Among Us 3D jest dostępny za darmo do pobrania na platformie Steam za pośrednictwem aplikacji VRChat. Choć aplikacja przystosowana jest pod urządzenia typu VR, swobodnie możemy grać w każdy tytuł, w tym Among Us 3D, za darmo na naszym PC używając wyłącznie myszki i klawiatury.Pozostaje jedynie czekać, czy twórcy oryginalnego Among Us - InnerSloth ustosunkują się jakoś do tej fanowskiej wersji gry. Może zainspirowani taką wersją wprowadzą wersję 3D Among Us w swojej produkcji?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza