Jak pobrać Among Us MOD Menu APK? HappyMod do Among Us

among us mod menu apk happymod

W Among Us istnieją mody, które pozwalają modyfikować wygląd naszych postaci. Są też i takie, które w dużym stopniu ułatwiają rozgrywkę. Jak pobrać i zainstalować mody do Among Us?Among Us MOD Menu APK

Sposób na pobranie i zainstalowanie moda do Among Us jest bardzo prosty, jednak na wstępie trzeba zauważyć, iż działa on jedynie na wersji mobilnej gry Among Us. Jest natomiast sposób, aby grać na modzie również w wersji na PC, ale do tego działania wymagana jest wersja Among Us z emulatora BlueStacks. Kroki instalacji i aktywacji moda przebiegają dokładnie tak samo jak w wersji na telefon. Więcej o darmowym Among Us na BlueStacks przeczytasz tutaj.Przechodząc do sedna. Mod do gry Among Us nazywa się HappyMod i pozwala na przeróżne modyfikacje gry. Od razu przypominam, że używanie takich modów na serwerach społecznościowych z innymi graczami może skończyć się blokadą konta, dlatego jeśli już to zalecane jest używanie modów wyłącznie dla zabawy, na lokalnych serwerach ze znajomymi.

Zobacz również: Kalendarz adwentowy Among Us - gdzie kupić i jak wygląda?


Jak pobrać Among Us Mod?

Pierwszym krokiem ku instalacji moda jest przejście na stronę twórców moda. Link znajduje się tutaj. Następnie pobieramy plik:

among us mod menu happymod

Kolejnym krokiem po pobraniu jest otwarcie pobranego pliku APK HappyMod i jego instalacja:

among us mod menu happymod


Gdy wszystko mamy pobrane i zainstalowane przechodzimy do aplikacji HappyMod i w wyszukiwarce szukamy naszej gry, w tym przypadku Among Us:

among us mod menu happymod

Pobieramy rekomendowany mod do Among Us:

among us mod menu happymod


a następnie instalujemy Among Us Mod:

among us mod menu happymod

W trakcie zezwalamy na instalację aplikacji:

among us mod menu happymod

I gotowe. HappyMod do Among Us został zainstalowany.Jak włączyć mod do Among Us

Ostatnim krokiem jest uruchomienie moda. W tym celu uruchamiamy naszą grę Among Us. Wchodzimy do lobby lub tworzymy swoją grę. Na naszym ekranie pojawi się przycisk, po którego kliknięciu włącza nam się okno naszego moda do Among Us:

among us mod menu happymod

Teraz już tylko wystarczy uruchomić odpowiednie opcje i próbować swoich sił w grze.


Przypominam na sam koniec raz jeszcze. Używanie moda w nieodpowiedni sposób może skończyć się blokadą konta, dlatego robicie to na własną odpowiedzialność. Zalecane jest korzystanie wyłącznie w celach rozrywkowych ze znajomymi oraz jedynie z parametrów kosmetycznych moda, takich jak: dodanie peta, zmiana wyglądu, zmiana koloru itp.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza