Nowe kolory w Among Us? Jak ustawić inny wygląd postaci?

nowe kolory w among us jak ustawic

W Among Us można ustawić nowe kolory postaci. Jest to ciekawe urozmaicenie rozgrywki, którą wszyscy zapaleni gracze znają już na pamięć.Nowe kolory w Among Us

W Among Us istnieje sposób na ustawienie zupełnie nowych kolorów postaci czy map. Służą do tego modyfikacje, które gwarantują nam mody do Among Us. Więcej o tym, jak pobrać moda do Among Us znajdziesz tutaj.Jak działają mody w Among Us

Mody w Among Us służą do upiększania bądź całkowitej zmiany wyglądu naszej postaci. Możemy za ich pomocą włączyć niestandardowe kolory, a nawet wrzucić do gry zupełnie własny, customowy (spersonalizowany) model postaci.

Zobacz również: Kalendarz adwentowy Among Us - gdzie kupić i jak wygląda?

Używanie modyfikacji należy robić na własną rękę, gdyż może się to skończyć blokadą konta. Oczywiście nie ma jasnego stanowiska deweloperów gry w tej sprawie, jednak należy mieć się na baczności.Jedną z popularniejszych stron oferujących mody do Among Us jest serwis gamebanana.com. Znajdziemy tam przeróżne modyfikacje gameplay'u gry jak i zmiany wyglądu postaci w Among Us.


Jak ustawić nowe kolory w Among Us?

W tym celu udajemy się na stronę z dostępnymi modami i szukamy opcji, która najbardziej nas interesuje. Do wyboru mamy całkiem sporo różnych modyfikacji.

gamebanana mod among us


Aby odpowiednio wgrać nasze mody do Among Us musimy poświęcić trochę czasu i odpowiednio przygotować pliki. W tym celu pierwszym naszym krokiem jest pobranie programu o nazwie:

Unity Asstes Bundle Extractor

Program ten pozwoli nam modyfikować pliki gry.

Po pobraniu i wypakowaniu wszystkich plików z modyfikacjami włączamy program Unity Asstes Bundle Extractor. Dalsze etapy przedstawione zostaną w postaci listy punktów do wykonania:

  • W programie wybierz File > Load Package File > (Twój pobrany mod).emip
  • Wybieramy ścieżkę do plików, w których znajdują się informacje o Among Us (domyślnie jest to: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Among Us\Among Us_Data)
  • Zaznacz opcję Affected assets files i kliknij "Okay"
  • Scrollując listę w dół wybierz ostatnią opcję i kliknij "Okay"
  • Następnie File > Zapisz > Zapisz
  • Wklej zapisane pliki w ścieżce do swojej gry Among Us
  • Uruchom grę Among Us i sprawdź jak wyglądają modyfikacjeSame modyfikacje wyglądu czy kolorów postaci w Among Us nie są czymś złym. Należy jednak pamiętać, że to wciąż są mody i używacie ich na własną odpowiedzialność. Mimo to przy grach ze znajomymi może się sprawdzić zabawa zupełnie nowymi kolorami postaci w Among Us.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza