Zaprezentowano wygląd nowej mapy w Among Us. Twórcy ujawnili nowe lokacje

Nowa mapa w Among Us owiana była tajemnicą. Wiadome było, że swoim wyglądem nawiązywać ma do postaci z kreskówki - Henry Stickmin. Dziś wiemy już jak wygląda zaprezentowana nowa mapa do Among Us.

nowa mapa among us


Wygląd nowej mapy w Among Us

Studio gier InnerSloth, czyli deweloper gry Among Us, jest bardzo zachowawcze w ujawnianiu nowych informacji odnośnie aktualizacji gry, takich jak chociażby wygląd nowej mapy. Do tej pory wiedzieliśmy jedynie tyle, że nowa mapa do Among Us nawiązywać będzie do kreskówkowej postaci Henry'ego Stickmin'a.

Zobacz również: Co to jest Among Us LockScreen? Blokada ekranu w smartfonie z nową aplikacjąW dniu dzisiejszym dostaliśmy jednak mały przedsmak tego, jak potencjalnie wyglądać będzie nowa mapa w Among Us. Po zdjęciu domniemywać możemy, że prawdopodobną lokacją będzie statek lub samolot.

nowa mapa among us


Fani gry dość szybko zauważyli, że część ujawnionej nowej mapy do Among Us łudząco przypomina statek z kreskówki, której bohaterem jest wspomniany wcześniej Henry Stickmin. Czy trop jest słuszny? Tego póki co nie potwierdzono, jednak istnieje spora szansa, że inspiracja zaczerpnięta została właśnie z tej maszyny.

Zobacz również: Among Us Hide and Seek - zasady najciekawszego trybu gry

henry stickmin samolot


Data oficjalnej premiery aktualizacji nie jest jeszcze znana, lecz przypuszcza się o końcu roku 2020, czyli w okolicach połowy grudnia lub tuż po świętach w nowym 2021 roku.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza