Co to jest CS:GO Stash? Jak korzystać z narzędzia do sprawdzania cen skinów CS:GO?

 

csgostash knives

Bardzo popularnym narzędziem do kategoryzowania i przeglądania skinów jest strona internetowa csgostash. Służy do sprawdzania cen skinów, ich stanów czy tego, z jakiej kolekcji pochodzą. W tym artykule dowiesz się co to jest csgostash, jak działa i jak z niego korzystać.



CSGOStash - co to takiego?

Czym dokładnie jest CS:GO Stash? CS:GO Stash to witryna internetowa służąca do wyszukiwania wszystkich możliwych skinów CS:GO. Za jej pomocą przejrzymy wszystkie możliwe kolekcje, skrzynki czy właściwe ceny skórek do wirtualnych przedmiotów.

Zobacz także: Sprzedaż skinów CS:GO za gotówkę - jak sprzedać skiny CS:GO?

CS:GO Stash jest banalnym w obsłudze narzędziem, na którym każdy skin CS:GO podzielony jest na stan broni, jego cenę, informacje do jakiej kolekcji należy i z jakiej skrzynki pochodzi.

Dzięki temu w łatwy sposób możemy sprawdzić wygląd i cenę poszczególnych broni, takich jak:



Jak używać CSGOStash?

Generalnie strona CS:GO Stash to nic skomplikowanego. Witryna sama w sobie opiera się wyłącznie na możliwości przeszukania bazy danych o interesujący nas skin CS:GO.

Zobacz także: AWP Skins - najtańsze i najładniejsze skiny do AWP w CS:GO

Gdy znajdziemy już przedmiot, który zamierzaliśmy podejrzeć, naszym oczom ukaże się strona informacyjna z podstawowymi danymi o skinie, między innymi: wygląd, cena skina, skrzynka z jakiej może dropnąć, stan broni itd.

csgostash karambit marble fade

Na powyższym zdjęciu widzimy przykładową podstronę skina CS:GO zawierającą opis wyszukiwanego przedmiotu.



Do czego służy strona CSGOStash?

Podstawowym założeniem strony CS:GO Stash jest gromadzenie wszystkich niezbędnych informacji o konkretnym skinie CS:GO. Dzięki temu w jednym miejscu możemy sprawdzić dosłownie każdą możliwą skrzynkę czy skin CS:GO.

Strona pomóc może w rozeznaniu się w konkretnej cenie skina, a także zwyczajne przypomnienie jak dany skin wygląda lub się nazywa.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza