Jak działają pochwały CS:GO? Czy mają wpływ na nasze mecze?

 

pochwaly cs go

System pochwał w CS:GO jest dostępny od początku gry. Służy do weryfikacji wybitnych graczy, którzy wyróżnili się na tle pozostałych. Jak konkretnie działają pochwały w CS:GO? Do czego służą?Do czego służą pochwały CS:GO?

Pewnie nie raz zdarzyło się Wam otrzymać lub rozdać drobną pochwałę w meczu CS:GO za dobrą rozgrywkę. Nic dziwnego, każdy lubi wiedzieć, że wykonał dobrą robotę dla reszty zespołu. Dla takich właśnie momentów system pochwał w CS:GO został udostępniony. Jednak po co dokładnie są pochwały CS:GO oprócz bycia dla kogoś miłym?

Zobacz także: Sprzedaż skinów CS:GO za gotówkę - jak sprzedać skiny CS:GO?Pochwały CS:GO wpływają na Trust Factor?

System opierający się na współczynniku zaufania potrafi czerpać informacje z różnych źródeł. Nie inaczej jest w tym przypadku, gdzie wyszukiwanie meczy CS:GO na koncie ze statusem Prime weryfikuje dane dostarczone przez Trust Factor. No dobrze, ale co to ma wspólnego z pochwałami w CS:GO?

Zobacz także: Jak zwiększyć Trust Factor w CS:GO? Współczynnik zaufaniaOtóż jak się okazuje, to ile pochwał otrzymaliśmy jest również jednym z malutkich elementów w maszynie Trust Factora. Dzięki otrzymaniu wielu pozytywnych opinii system weryfikuje nas jako lepszych i podnosi nasz czynnik zaufania. To z kolei przekłada się na grę w znacznie lepszym towarzystwie, pozbawionym cheaterów.


Kupowanie pochwał CS:GO

Niestety, precedens kupowania pochwał CS:GO jest wciąż możliwy. Gracze za pieniądze zwiększają sobie liczbę rekomendacji, co z zasady może podnieść ich współczynnik zaufania.

Ludzie wykorzystują to również przy okazji boostingu kont, co w obu przypadkach jest zabronione. Nie chodzi o to, czy ktoś będzie miał więcej pochwał czy mniej. W głównej mierze przyczyni się to do zafałszowania aktualnych umiejętności i reputacji gracza, co negatywnie odbije się na naszej grze.


Darmowe skiny CSGO

3 Komentarze

 1. jak sie daje pochwały

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żeby dac pochwałę to w gierce klikasz tab i masz tabele klikasz prawym przyciskiem myszy na osobe której chcesz dac i tam obok masz taka minke

   Usuń
 2. jak kurwa prawym jak LEWYM

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza