Skin Changer CS:GO 2021 jest warty używania? Uważaj na bana!

 

skin changer cs go

Swego czasu w CS:GO bardzo popularnym oprogramowaniem był Skin Changer. Wielu graczy korzystało z niego do zmiany wizualnej modeli broni czy noży na prawdziwe skiny z CS:GO (oczywiście tylko po stronie użytkownika). Czy Skin Changer CS:GO 2021 jest legalny?


UWAGA! Wpis powstał w celach informacyjnych i jest przestrogą dla wszystkich graczy, chcących ingerować w wygląd skinów CS:GO. Skin Changer jest oprogramowaniem NIELEGALNYM, a jego używanie może skończyć się VAC Banem. Nie pobieraj i nie instaluj na swoim komputerze, aby uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji. Baw się dobrze i nie oszukuj w grach!Co to jest Skin Changer?

W dużym skrócie Skin Changer w CS:GO to oprogramowanie, które pozwala na podmianę modeli i tekstur broni i noży w CS:GO na wszystkie istniejące. Innymi słowy możemy mieć dosłownie każdy przedmiot w grze... oczywiście jedynie po stronie użytkownika, nikt poza nami nie widzi zmian.

Zobacz także: Jumpthrow bind CS:GO - komenda na skok z granatem

Kiedy pojawiały się jego pierwsze wersje, z programu korzystali nawet pro gracze i streamerzy. Nikt nie zdawał sobie sprawy z konsekwencji tego działania. W skutek tego pojawiła się fala banów niewiadomego pochodzenia. Jak się później okazało - za wszystkim stał Skin Changer.Czy Skin Changer CS:GO 2021 jest za darmo?

Teoretycznie tak, jest za darmo. Jednak pamiętajmy, że jest to cheat - oprogramowanie nielegalne. Czy rzeczywiście chcemy narażać swoje konto dla kilku skinów, których nigdy nie będziemy mieć na własność?

Z boku może to wyglądać całkiem fajnie, bo otrzymamy dostęp do wszystkich skinów w CS:GO. Jednak gdy w perspektywie pojawia się możliwość otrzymania VAC'a - robi się mniej ciekawie.


Czy Skin Changer CS:GO jest niewykrywalny?

Skin Changer wydawał się niewykrywalny, przecież korzystali z niego streamerzy. Jak się później okazało to on był powodem stałych blokad kont Steam, który z początku był sporym szokiem dla właścicieli kont. Niby nie używali wspomagaczy, niby grali normalnie, a VAC Ban został nadany.Takie zachowanie skłoniło wszystkich użytkowników tych programów do refleksji nad próbą ukrycia posiadania pokaźniej kolekcji skinów CS:GO.


Skin Changer CS:GO - czy jest za to VAC?

Czy za używanie Skin Changera jest VAC? Oczywiście, że tak. Jest to ingerencja w pliki gry, która jest surowo zabroniona. Używając tego typu programów obchodzimy regulamin i zabezpieczenia gry, co w konsekwencji prowadzić może do blokady konta. Próby kombinowania przy plikach są szybko wyłapywane przez grę i anty-cheat, dlatego w prosty sposób można dojść do tego kto i kiedy używał nielegalnych programów.


Czy Skin Changer w CS:GO jest warty używania?

Podsumowując powyższe informacje - oczywiście, że nie. Za używanie Skin Changera grożą poważne konsekwencje w postaci stałej blokady konta Steam (VAC Ban). Nie warto narażać się na bana jedynie przez pryzmat "posiadania" bardzo drogich skinów w CS:GO. Pomijając już ten aspekt, że tylko my widzimy zmiany, korzystanie z nielegalnych programów jest zabronione.


Darmowe skiny CSGO

Polecane: Czy rangi CS:GO mają znaczenie? Jak szybko wbić rangę?

1 Komentarze

Nowsza Starsza