CS:GO Skybox3D - program do analizy powtórek meczów CS:GO

 

cs go skybox3d analiza meczy csgo

Analiza meczów jeszcze nigdy nie była tak prosta. Światło dzienne ujrzał nowy projekt CS:GO - Skybox3D do analizy demo i powtórek meczów CS:GO, który do tej pory wykorzystywany był przez organizacje turniejowe.Co to jest Skybox3D w CS:GO?

CS:GO Skybox3D to nowy projekt znanego w świecie Counter-Strike'a komentatora esportowego - Andersa Blume, który skupia się na możliwości analizy demek i powtórek meczów CS:GO.

Zobacz także: Komenda na legalne WH w CS:GO - jak włączyć na własnym serwerze?

Oprogramowanie pozwala na pobranie i wczytanie konkretnego demo z meczu CS:GO, które poddawane zostaje analizie. Dzięki multum przeróżnych opcji możemy w dowolny sposób śledzić poczynania naszej drużyny i rywali, rzucane granaty i analizować przebieg spotkania.

skybox3d csgo
Możliwości programu Skybox3D


Co oferuje nam program Skybox3D w CS:GO?

Program CS:GO Skybox3D oferuje szereg możliwości. Po wczytaniu konkretnej powtórki meczu CS:GO możemy przystąpić do analizy szczegółowej rundy, danego zawodnika lub całego spotkania. Dodatkowo korzystać możemy z dobrodziejstw, jakie oferuje nam sam system.

Cała analiza może przebiegać w kilku trybach:

  • Light
  • Normal
  • High Quality

W zależności od potrzebnej optymalizacji analizy, wybieramy jeden z poniższych.

csgo skybox3d tryby
Tryby programu Skybox3D

Różnią się między sobą detalami, oświetleniem czy wagą pliku. Wpływa to oczywiście na jakość powtórki w przeprowadzanej analizie.CS:GO Skybox3D jest za free?

Czy program Skybox3D jest darmowy? Okazuje się, że tak. Co prawda są dostępne pakiety premium dla teamów, analityków czy organizacji esportowych, jednak okrojona wersja na własny użytek jest całkowicie za darmo.

Wersja Lite (darmowa) programu Skybox3D zawiera pewne ograniczenia wynikające z dostępności dla wszystkich użytkowników. Płatne opcje pozwalają powiększać limity zapisywanych powtórek czy dostęp szerszego grona zainteresowanych. Szczegółowy opis cen i możliwości programu znajdziecie tutaj.


CS:GO Skybox3D Download

Program Skybox3D można pobrać zupełnie "za free" na platformie Steam. Link do pobrania znajdziecie tutaj. Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji można korzystać z dostępnych powtórek meczów CS:GO lub wczytać swoje demo CS:GO.


Polecane: Kolorowy czat w CS:GO - jak pisać na kolorowo i wkręcać znajomych?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza