Komenda na WH w CS:GO - jak włączyć legalny WallHack na własnym serwerze?

 

komenda na wh cs go

Konfiguracja swoich serwerów CS:GO pozwala na wiele modyfikacji. Wśród nich jest i taka, dzięki której legalnie włączymy komendę na WH w CS:GO. Jaka jest komenda na legalne WH w CS:GO?Komenda na WH w CS:GO

Wallhack w CS:GO jest czymś surowo zabronionym i grozi permanentnym zablokowaniem konta. Jest to zwykłe cheatowanie, które potępiane jest przez wszystkich graczy, a już zwłaszcza przez deweloperów gry - Valve. Są jednak metody, które pozwalają na zabawę komendami na WH w CS:GO.

Zobacz także: Komenda na Aimbota CS:GO. Jak działa legalny, darmowy cheat?

Jest to rozwiązanie całkowicie legalne i dozwolone, jednak możliwe do wykorzystania jedynie na własnym serwerze podczas gry ze znajomymi lub na boty. Jak zatem wgląda komenda na legalne WH w CS:GO?Jak włączyć komendę na WH w CS:GO?

Do poprawnego uruchomienia komendy na Wallhack w CS:GO potrzebna nam będzie sprawna konsola. O tym jak włączyć konsolę (jeśli jeszcze nie została włączona) przeczytasz tutaj.

Kolejnym krokiem, zaraz po włączeniu konsoli, będzie wpisanie komendy

sv_cheats 1

Komenda ta pozwoli na dalsze ingerencje w modyfikacje na serwerze.

Gdy mamy to już za sobą możemy przejść do komendy na WH w CS:GO. Komenda ta prezentuje się następująco:

r_drawothermodels 2

Dzięki tej komendzie na legalny WallHack w CS:GO możemy bez problemu podglądać naszych rywali przez ściany. Komenda ta oferuje podświetlenie modeli graczy, którzy znajdą się w naszym polu widzenia.

Jak wyłączyć komendę na WH? Bardzo prosto, wystarczy parametr r_drawothermodels 2 zmienić na r_drawothermodels 1.

W przypadku uruchamiania jej na zewnętrznym serwerze, parametr sv_cheats 1 należy poprzedzić formułą rcon. Dla przykładu:rcon NASZE_HASŁO

następnie

rcon sv_cheats 1

a później tak samo jak na lokalnym serwerze

r_drawothermodels 2


Czy dostanę bana za komendę na WallHack w CS:GO?

Nie, komenda jest w 100% legalna i oferowana przez deweloperów gry w celach testowych. Nie ma za to VAC bana, pozwala jedynie na zmiany na lokalnym bądź własnym serwerze, dlatego nie ma możliwości używania jej w meczach rankingowych.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza