Test eFootball, nowego "PES" 2022 od Konami - recenzja

 

new football game pes 2022


Sezon na prześciganie się deweloperów gier piłkarskich jest oficjalnie otwarty. Zajawkę swojej nowej produkcji - eFootball - opublikowało japońskie studio gier Konami. Jak wypadają testy nowego "PES"?eFootball od Konami

Nie od dziś wiadomo, że FIFA nie ma sobie równych. Po prostu nie ma konkurencji, pełen monopol. Pro Evolution Soccer tak na prawdę nigdy nie był zagrożeniem, bo zaledwie mały procent fanów gier piłkarskich korzystał z usług oferowanych przez Konami.

Zobacz także: Znamy datę uruchomienia WebApp FIFA 22. Kiedy oficjalna premiera?

Jednak w tej kwestii ma się zadziać coś nowego. Konami - deweloper Pro Evolution Soccer - od dawna informuje o nowościach związanych z najnowszą grą piłkarską - eFootball. Jak ta gra faktycznie wygląda?


eFootball na silniku Unreal Engine

Niemałą sensacją stała się informacja o tym, iż japońska firma zamierza przenieść najnowszego "PES" 2022 na silnik Unreal Engine. eFootball za sprawą nowych możliwości ma wnieść rywalizację piłkarską na zupełnie inny poziom. Czy tak na prawdę będzie?PES 2022 jako eFootball

Do testowania możliwości eFootball - nowego dziecka Konami - przystąpił autor kanału Kartomania w serwisie YouTube. Rozegrał kilka spotkań i podzielił się swoją opinią na temat wydajności i samego wyglądu "PES'a" 2022. Jak to faktycznie wygląda? Czy będzie to tytuł godny zagrania? Zdanie musicie wyrobić sobie sami, jednak to jest póki co drobny przedsmak przed tym, co faktycznie ma zaproponować New Football Game.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza