Znamy datę uruchomienia WebApp FIFA 22. Kiedy oficjalna premiera?

kiedy webapp fifa 22


Każda nowa FIFA rozpoczyna się od wprowadzenia kolejnej edycji aplikacji Web App. To na niej gracze mogą zacząć handlować i budować swój pierwszy skład. Kiedy nastąpi premiera Web App w FIFA 22?Data wydania WebApp FIFA 22

Gracze z poszczególnych platform (Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PS5, oraz PC) zawsze przed rozpoczęciem zmagań w FIFA 22 (i starszych wersjach) otrzymują wcześniejszy dostęp do zarządzania składem czy handlowania kartami.

Kup FIFA 22 taniej:

Jedną z takowych opcji jest Early Access w usłudze EA Play, który pozwala na rozegranie kilku godzin w pełną wersję gry przed jej oficjalną datą premiery.

Ci zawodnicy, którym zdecydowanie zabraknie tego czasu w wersji ograniczonej czasowo mogą korzystać z aplikacji Web App w FIFA 22. Kiedy uruchomiony zostanie WebApp w FIFA 22? Planowana data uruchomienia Web Appa do FIFY 22 to 22 września 2021 roku.Informacja nie jest potwierdzona przez samo studio EA Sports, jednak pochodzi ze źródła, które regularnie publikuje treści o nowej edycji gry.


Data aplikacji Companion w FIFA 22

Użytkownicy korzystający z urządzeń z systemem iOS i Android również mogą spodziewać się uruchomienia aplikacji we wrześniu 2021 roku.


Polecane: FIFA 22 edycja Ultimate: co zawiera? Gdzie kupić tanio?

2 Komentarze

  1. Dziękujemy za Twój poświęcony czas, a Anonimy prosimy o podpisywanie się :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zwiększ kontrolę opartą na lokalizacji za pomocą Geofencing! Ustaw wirtualne granice i otrzymuj alerty, zapewniając wgląd w ruchy urządzeń w czasie rzeczywistym w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza