Karta Ikony Jerzego Dudka w FIFA 22? Legenda trafi do Ultimate Team

 

jerzy dudek ikona fifa 22

Polskich ikon w FIFIE brak. Gracze od lat spekulują na temat pojawienia się takich legend jak chociażby Zbigniew Boniek. Niestety po dziś dzień nie doczekaliśmy się aktualizacji wprowadzającej biało-czerwoną flagę na tle karty ikony. Wczoraj jednak w kodzie gry pojawiła się wzmianka sugerująca o polskiej legendzie. Czy karta ikony Jerzego Dudka trafi do Ultimate Team w FIFA 22?Jerzy Dudek jako Ikona w FIFA 22

Być może FIFA 22 będzie tą, która po wielu latach w końcu zawierać będzie kartę legendy z nazwiskiem Polaka. Od wczoraj mówi się o potencjalnej karcie ikony Jerzego Dudka w FIFIE. Jakie są poszlaki i o co konkretnie chodzi?

Zobacz także: Znamy datę uruchomienia WebApp FIFA 22. Kiedy oficjalna premiera?

Jak możemy przeczytać w poście na fanpage'u Kartomania - wczorajszego dnia w kodzie gry pojawiły się informacje dotyczące takich klubów jak Concordia Knurów oraz GKS Tychy. Zdaniem autora nie jest to aktualizacja drużyn, gdyż te raczej do Ultimate Team nie zawitają.Ciekawiej robi się, gdy połączymy kropki i zerkniemy na historię klubów byłego bramkarza reprezentacji Polski. To właśnie w tych dwóch powyższych swoją karierę rozpoczynał Jerzy Dudek. Informacje o Concordii i GKS'ie sugerować mogą wprowadzenie do statystyk i historii klubowej, które każda ikona w FIFIE posiada.

Polecane: Jerzy Dudek oficjalnie w FIFA 22! Pierwszy Polak jako Bohater FUT

Czy Jerzy Dudek - legenda Liverpool'u i reprezentacji Polski - otrzyma kartę ikony w FIFA 22? Wszystko na to wskazuje. Na oficjalne doniesienia przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, jednak plotki i zmiany w kodzie gry jednoznacznie stwierdzają o powiązaniu z polskim bramkarzem.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza