Jerzy Dudek w FIFA 22 już oficjalnie! Pierwszy Polak jako Bohater FUT

Ujawniona została pierwsza polska karta specjalna. Najprawdopodobniej kartę Bohater FUT otrzyma Jerzy Dudek w FIFA 22.

Jerzy Dudek FIFA 22


Nie była to jakaś wielka tajemnica. O Jerzym Dudku w FUT 22 spekuluje się już od kilku tygodni. Jednak do tego momentu nie otrzymaliśmy jasnego przekazu. Dziś na Twitterze EA SPORTS Polska pojawił się filmik, który rozwiewa wszelkie wątpliwości.Jerzy Dudek w FIFA 22: Bohater FUT

Do tej pory pojawiały się różne głosy - że Dudek otrzyma kartę Ikony, że Polakiem z kartą specjalną będzie ktoś inny, a nawet, że Polska zostanie w tym zestawieniu pominięta. EA Sports na całe szczęście rozwiało wątpliwości publikując krótką zapowiedź.Nie trudno było zgadnąć o jakiego Polaka chodzi. Jerzy Dudek otrzyma kartę Bohater FUT w FIFA 22. Jak widzimy na powyższym wideo, jasno klaruje się tam sylwetka Jerzego Dudka. Dodatkowo na nagraniu słyszymy głos, który pasowałbym właśnie do byłego bramkarza Liverpoolu.

Zobacz także: FIFA 22 edycja Ultimate: co zawiera? Gdzie kupić tanio?Bohater FUT Jerzy Dudek - statystyki

Na ten moment nie znamy większej ilości szczegółów. Nie podane zostały żadne konkretne statystyki. Pewni możemy być jednego - najlepsza część jego kariery rozgrywała się na boiskach angielskich, dlatego prawdopodobnie otrzyma kartę właśnie z Premier League. Ile overall będzie miał Dudek? Wszystko wskazuje na to, że Jerzy Dudek dostanie 86 punktów oceny ogólnej.

Jerzy Dudek FUT Heroes FIFA 22
źródło: EA SPORTS FIFA


Wiemy, że karty Bohaterów FUT nie łączą się tak jak Ikony, jednak nadal posiadają mocne połączenia z kartami z tej samej narodowości czy ligi. Więcej o zgraniu kart Bohaterów FUT przeczytasz w tym artykule: Zgranie kart Heroes w FIFA 22 - jakie połączenia ze złotymi kartami?


Polecane: Nowe IKONY FIFA 22 - jakie będą nowe karty ICONS w FIFA 22?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza