Leo Messi w PSG? W jakim klubie zobaczymy go w FIFIE 22?

To już przesądzone. Leo Messi opuszcza FC Barcelonę i zmienia klub. Jaki będzie jego kierunek? Czy w FIFIE 22 zobaczymy go w barwach PSG?

Leo Messi w PSG? Gdzie zagra w FIFA 22?


Nie trudno jest zgadywać, że potencjalny kierunek poszukiwań nowego klubu Leo Messiego to zespoły bogate, w dobrych ligach, walczące w europejskich pucharach. To z kolei może przerodzić się w całkiem ciekawą kombinację, której w FIFIE jeszcze nie było. Czy połączy siły razem z Neymarem we francuskim PSG?FIFA 22: w jakim klubie zagra Leo Messi?

W kontekście oglądania futbolu nie ma to aż tak wielkiego znaczenia, jaką drogę klubową obierze Messi. Sytuacja zmienia się, kiedy zaczniemy patrzeć na nią przez pryzmat FIFY. To, gdzie potencjalnie trafi, Messi może mieć spory wpływ na przyszłe budowanie składów w grze FIFA 22.

Zobacz także: FIFA 22 edycja Ultimate: co zawiera? Gdzie kupić tanio?

Wiadomym jest, że tworzenie swojego zespołu w FIFIE niekiedy nie należy do najprostszych. Szczególnie, kiedy dany piłkarz posiada niestandardową narodowość i gra w mało popularnym klubie. Zgrać takich zawodników później ze sobą graniczy z cudem. Dlatego w odniesieniu do FIFY tak ważne jest, jaka drużyna zostanie nowym domem Messiego.Leo Messi w PSG?

Według medialnych doniesień, Leo Messi prowadzi rozmowy z francuskim zespołem PSG. Jest to klub bardzo ciekawy w kontekście FIFY, ale co najważniejsze - gra w nim Neymar, były kolega klubowy Leo.

Ponowne połączenie sił z Brazylijczykiem może okazać się niebywale interesujące. Cała drużyna pełna jest wyśmienitych graczy, a w linii ataku mają jednego z najlepszych napastników świata - Kyliana Mbappe.

Gdyby Messi trafił do jakiegoś klubu zza oceanu, z pewnością drastycznie spadłaby jego wartość, a to bezpośrednio mogłoby przełożyć się na brak zainteresowania jego osobą. W przypadku pozostania w Europie i dołączenia do jednego z najlepszych zespołów, jego karta wciąż byłaby sukcesywnie wykorzystywana.

Argentyńczykiem zainteresowane są jeszcze takie kluby jak: Manchester City, Chelsea Londyn czy Manchester United.


Polecane: FIFA 22: tryb kariery - nowe informacje, własny klub, zmiany

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza