Komenda na wyrzucanie granatów w CS:GO | Poradnik

Niedawno głośno było o potencjalnych zmianach, które dotyczyć miały wyrzucania granatów. Co prawda na  to się nie zanosi, jednak czy wiesz, że istnieje komenda na wyrzucanie granatów w CS:GO?

Komenda na wyrzucanie granatów w CSGO


Nie jest to może to, o czym deweloperzy gry trąbili przez ostatnie tygodnie, niemniej jest to bardzo ciekawy parametry, który pozwala ustawić konkretne opcje wypadania granatów w CS:GO.Komenda na wyrzucanie granatów w CS:GO

O co w niej konkretnie chodzi? Komenda na wyrzucanie granatów służy do ustawienia odpowiedniego parametru, który decyduje o tym jaki granat wypadnie na ziemię po naszym zgonie. Gdy giniemy i mamy w naszym ekwipunku 4 granaty, na ziemię wypada jeden. Dzięki tej komendzie możemy tą opcją manipulować.

Zobacz także: Skiny do granatów w CS:GO? Propozycja skrzynki Fire in the Hole


Jaka jest komenda na wypadanie granatów w CS:GO?

Komenda, o którą chodzi to:

mp_death_drop_grenade

Dostępna jest w trzech różnych parametrach: 0/1/2.


mp_death_drop_grenade 0

Komenda ustawiona na 0 zapobiega wypadaniu naszych granatów po śmierci. Żaden z podstawowych nade'ów nie zostanie wyrzucony na ziemię.mp_death_drop_grenade 1

Komenda ustawiona na 1 po naszej śmierci upuści na ziemię granat o największej wartości. Jeśli posiadamy granat zapalający i granat dymny, na ziemię wyrzucony zostanie "palak".


mp_death_drop_grenade 2

Komenda ustawiona na 2 działa w taki sposób, że na ziemię wypadnie granat, który trzymaliśmy w ręce przed zgonem. Jeśli nie trzymaliśmy żadnego, ponownie wyrzucony zostanie granat o największej wartości.


Polecane: Dlaczego cena AWP | Dragon Lore w CS:GO jest tak duża?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza