Skiny do granatów w CS:GO? Propozycja skrzynki Fire in the Hole

 

Skiny do granatów CSGO

Po dziwnych wpisach Valve, na Twitterze rozpętała się burza szalonych propozycji zmian w CS:GO. Jedną z nich miałyby być skiny do granatów.Nowa skrzynka CS:GO - Fire in the Hole?

Wczoraj pisaliśmy o kontrowersyjnych wypowiedziach Valve na temat możliwości wyrzucania granatów. Dzisiaj z kolei użytkownicy szukają sensacji i publikują informację, jakoby w grze zawitać miała skrzynka Fire in the Hole, zawierająca skiny do granatów CS:GO. O co w tym wszystkim chodzi?

Zobacz także: Komenda na wyrzucanie granatów w CS:GO | PoradnikJest to oczywiście nawiązanie do prześmiewczych wpisów od Valve. W swoich wiadomościach sugerują zmiany, które nigdy dotąd nie miały miejsca w Counter-Strike'u. Idąc za ciosem, gracze również szukają innowacji i proponują własne modyfikacje. Jedną z nich miałyby być wspomniane wcześniej skiny do granatów w CS:GO.

skin do granata csgo
Propozycja skina do granatu zaczepnego

skin do granata csgo
Propozycja skina do wabika

skin do granata csgo
Propozycja skina do granatu zapalającego

Wszystko to oczywiście śmieszny żart. Profil, który podszywa się pod CS:GO i trolluje ludzi, opublikował Tweet z rzekomą zmianą. Użytkownicy od razu podłapali przynętę i zaczęli powielać treści o rzekomej aktualizacji.


Skiny do granatów w CS:GO będą przyszłością?Abstrahując od Twitterowych wygłupów - czy skiny do granatów mogłyby faktycznie znaleźć się w CS:GO? Jest to tak trywialna koncepcja, że wydaje się niemożliwa do realizacji. Po co komuś miałyby towarzyszyć kolorowe granaty? Przedmiot, którego i tak praktycznie nie widzimy miałby kosztować nas prawdziwe pieniądze? Choć z drugiej strony na pewno znalazłoby się grono fanów - wszak skiny do postaci z początku również wydawały się głupotą. Jaka jest wasza opinia na ten temat?

O ile enigmatyczne wpisy Valve mają w jakimś stopniu sens i faktycznie wprowadzenie ich okazałoby się kluczową zmianą, tak granaty ze skinami to w mojej opinii kosmetyczny bubel. Szybko poszłyby w zapomnienie i nie stanowiłyby żadnej większej modyfikacji.


Polecane: Obstawianie meczy CS:GO skinami. Jak i gdzie obstawiać?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza