Karambit Blue Gem - najrzadszy skin w CS:GO

 

najrzadszy skin csgo karambit blue gem

Handel skinami w Counter-Strike to rzecz bardzo powszechna. Niektóre przedmioty mogą jednak osiągać niebotyczne kwoty. Jeden z najrzadszych skinów w CS:GO może kosztować nawet 800 tysięcy dolarów.Rzadki nóż CS:GO - Karambit Blue Gem

Jeden z YouTuberów i Twitterowych fanatyków skinów - ohnePixel - w swoim ostatnim materiale przytoczył historię najdroższego noża CS:GO - Karambit Case Hardened (Blue Gem).

Zobacz także: Nóż Motylkowy CS:GO - drogie skiny Butterfly Knife

W 2016 roku, Karambit Case Hardened (Fabrycznie nowy) z  patternem 387, sprzedany został za kwotę 100 tysięcy dolarów. Według informacji kolekcjonera, jego aktualna cena szacowana jest na nawet 800 tysięcy dolarów.Dlaczego wszystko to jest tak drogie? Wpływ na to ma naprawdę wiele czynników. Głównie z uwagi na to, że są to przedmioty praktycznie niedostępne i zarezerwowane wyłącznie dla kolekcjonerów. Nikt o zdrowych zmysłach nie zapłaci 3 milionów złotych za kolorowy skin w grze.

Gdyby ktoś rzeczywiście chciał go sprzedać i wystawił na rynek w Chinach, myślę, że w dzisiejszych czasach bez żartów sprzedałby się za 800 000 dolarów.

podsumował na swoim filmie ohnePixel.

Nie są to jednak odosobnione przypadki. Hitem sprzedaży w lipcu zeszłego roku była M4A4 Howl z naklejkami iBUYPOWER Katowice 2014, która sprzedana została za 100 tysięcy dolarów.


Jaki jest najrzadszy skin w CS:GO?Do skinów najrzadszych zaliczamy te, które występują w znikomych ilościach. Do tej grupy należy właśnie Karambit | Case Hardened (Blue Gem), który jest jednym z najrzadszych skinów w CS:GO.

Nóż z patternem 387 w stanie Fabrycznie nowy jest jedynym takim egzemplarzem na świecie. Na drugim miejscu znajduje się podobny przedmiot, jednak w jakości Przetestowana w boju, a więc o dwie klasy niżej.


Darmowe skiny CSGO

Polecane: AWP Skins - najtańsze i najładniejsze skiny do AWP w CS:GO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza