Aston Martin Jamesa Bonda - agenta 007 - trafi do Rocket League

 

aston martin james bond rocket league

Rocket League słynie z kooperacji z wieloma wielkimi markami i nazwiskami. Tym razem doszło do współpracy z kultową postacią Jamesa Bonda. Do gry trafi samochód agenta 007 - Aston Martin DB5.Auto Jamesa Bonda w Rocket League

Jak przy okazji wielu kooperacji w Rocket League - do gry zostanie dodany nowy samochód. Tym razem padło na postać Jamesa Bonda i jego kultowego auta - Aston Martin DB5. Fani filmów lub motoryzacji muszą się spieszyć, gdyż oferta jest ograniczona czasowo.

Zobacz także: Rocket League: nagrody za Sezon 3. Co dostaniemy?

aston martin db5 w rocket league
Aston Martin Jamesa Bonda w Rocket League

Jak możemy wyczytać w prezentacji samochodu - elementy w zestawie mogą być wyposażone jedynie w Aston Martin DB5. Aston Martin DB5 nie może być dostosowany do wszystkich typów przedmiotów.Ile kosztuje Aston Martin DB5?

Auto Aston Martin DB5 - agenta 007 - będzie można kupić w sklepie z przedmiotami za kwotę 1100 kredytów. Oferta dostępna będzie jedynie przez ograniczony czas, później zniknie. Z podanych informacji wynika, że oprócz tego samochodu, w tym roku pojawi się jeszcze więcej elementów dotyczących postaci Jamesa Bonda.


Polecane: Fennec Rocket League - jak zdobyć najpopularniejsze auto?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza