Fennec Rocket League - jak zdobyć najpopularniejsze auto?

Fennec Rocket League, czyli najpopularniejsze auto w grze. Jak zdobyć ten pożądany samochód i ile kosztuje wytworzenie pojazdu?

jak zdobyc fennec rocket league


Fennec Rocket League

Fennec jest jednym z najbardziej pożądanych i najczęściej używanych obecnie aut w Rocket League. Ze względu na swój ładny wygląd i co najważniejsze - hitboxy, zyskuje niesamowite uznanie wśród większości graczy.

Zobacz także: Wystartował nowy Sezon 2 w darmowej grze Rocket League. Jakie nagrody za sezon? Patch NotesDlaczego Fennec w Rocket League jest na ten moment tak bardzo wykorzystywany? Głównym powodem jest oczywiście wygląd, bo na to zwracamy uwagę w pierwszej kolejności. Jeśli jednak przyjrzymy się mu bliżej, można porównać hitboxy Fenneca do również popularnego auta Octane.

Hitboxy są ważnym czynnikiem wpływającym na to, jaką częścią samochodu możemy odbić czy uderzyć piłkę. To odróżnia auta typu Fennec od niestandardowych, dziwnych pojazdów, których gracze nie chcą chętnie używać. W takim razie jak zdobyć Fennec Rocket League?Jak zdobyć Fennec Rocket League?

Gdy jeszcze istniał w Rocket League system skrzynek, Fenneca zdobyć można było ze skrzynki o nazwie Totally Awesome Crate. Był to najprostszy sposób pozyskania Fenneca. W momencie usunięcia z gry skrzynek i zastąpienia ich Blueprintami (planami) ta opcja całkowicie zniknęła.

Zobacz także: Rocket League w prawdziwym życiu! Ekipa Friza w pojedynku na prawdziwe samochody!W tym momencie istnieją 3 sposoby jak zdobyć Fenneca Rocket League. Pierwszym z nich są oczywiście Plany Fenneca. Plany Fenneca, czyli Blueprinty możesz zdobyć w losowym momencie po zakończeniu meczu. Najpierw jednak musimy posiadać wystarczająco dużo szczęścia, aby wypadł nam Plan Fenneca. Drugą wymaganą rzeczą jest posiadanie wystarczającej ilości kredytów. Ta zaś zależna jest od tego, jakiej jakości jest nasz Plan Fenneca.

Kolejnym sposobem na pozyskanie Fenneca w Rocket League jest oczywiście handel z innymi graczami. W tym celu musimy znaleźć sprzedającego, który oferuje swojego Fenneca, a w zamian damy mu ustaloną ilość kredytów bądź inne przedmioty, które posiadamy. Cena Fenneca będzie się często wahać, dlatego warto polować na niego przy okazji obniżki cen. W celach wymiany, najpopularniejszym portalem jest serwis Rocket League Garage.Trzecim, ostatnim sposobem jak zdobyć Fenneca Rocket League jest sklep z przedmiotami (Item Shop). Tutaj już musimy posiadać wystarczającą ilość kredytów oraz wyczekiwać momentu, w którym Fennec pojawi się znowu w sklepie. Cena również uwarunkowana będzie stanem jakości, dlatego dla przykładu Fennec Tytanowa Biel będzie kilkukrotnie droższy od zwykłego Fenneca.Ile kosztuje Fennec Rocket League?

Cena Fenneca Rocket League jest uwarunkowana jego jakością, kolorami czy certyfikatami. Ile kosztuje Fennec Rocket League? Za najbardziej podstawową wersję zapłacić musimy około 500-600 kredytów. Cena Fenneca wzrasta wraz z jego unikatowym wyglądem.

fennec rocket league cena

Im ciężej dostępny wygląd, tym cena Fenneca będzie większa. Dlatego za podstawowe malowania Fenneca typu Lime czy Saffron przyjdzie nam zapłacić 700 kredytów. Biorąc pod uwagę zaś Fenneca Tytanowa Biel możemy liczyć się z ceną nawet 2000-3000 kredytów.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza