Mapa z Among Us w CS:GO - jak zagrać H&S na mapie z warsztatu Steam?

Among Us powoli przenika do innych gier multiplayer. Tym razem zawitał również do CS:GO. Mapa z Among Us w CS:GO jako Hide and Seek.

among us csgo


Mapa w CS:GO z Among Us

Coraz częściej zaobserwować możemy zmieniające się trendy w różnych grach. Jako, że Among Us jest od miesięcy na topie, gracze CS:GO postanowili wykorzystać ten fakt i przenieść mapę z Among Us do CS:GO.

Zobacz także: Jak sprzedać skiny z CS:GO w kilka minut? Wypłata na PayPal lub konto bankoweDzięki temu na warsztacie Steam społeczność Counter-Strike'a udostępniła "podróbkę" mapy z Among Us, którą bez problemu włączyć możemy na własnym serwerze w CS:GO.Jak zagrać Among Us w CS:GO?

Granie na mapie z Among Us w CS:GO jest bardzo proste. Sama mapa została udostępniona w warsztacie Steam, z którego gracze mogą korzystać w dowolny sposób. Wystarczy zasubskrybować mapę na swoim koncie, a automatycznie zostanie pobrana i zapisana w naszym folderze CS:GO.Jak pobrać Among Us w CS:GO?

Jak można pobrać mapę Among Us w CS:GO? Specjalna mapa dla ulubieńców gry Hide and Seek dostępna jest do pobrania tutaj z warsztatu Steam. Po przypisaniu mapy do swojego konta, w CS:GO w zakładce Mapy z warsztatu możemy włączyć ją na swoim lokalnym serwerze.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza