FalleN oficjalnie dołącza do Team Liquid CS:GO. Czy w końcu wróci na szczyt?

FalleN, czyli brazylijski zawodnik CS:GO na pozycji snajpera, od lat utrzymywał się na szczycie. Gdy jego drużyna przestała zaskakiwać, nie mógł znaleźć swojego miejsca w esporcie. Od dzisiaj oficjalnie reprezentować barwy Team Liquid w CS:GO.

fallen liquid
fot. Kirill Photos | BLAST


FalleN oficjalnie w Liquid

Wprost zza oceanu dochodzą do nas ciekawe informacje. Gabriel "FalleN" Toledo został dzisiaj ogłoszony jako oficjalny zawodnik Team Liquid w CS:GO. Brazylijski snajper w końcu znalazł sobie nowy dom.

Zobacz także: Jak sprzedać skiny z CS:GO w kilka minut? Wypłata na PayPal lub konto bankoweInformacja o poszukiwaniu zespołu przez FalleN'a była jawna. Nie od dziś mówiło się o potencjalnych przenosinach do nowego zespołu. Szansę postanowiło dać mu Team Liquid, które za pośrednictwem mediów społecznościowych zaprezentowała Gabriela w podstawowym składzie.

Z pewnością jest to nowy rozdział w życiu Brazylijczyka. Nowością jest, że FalleN dołącza do istniejącego zespołu, a nie próbuje tworzyć własnego, jak to miało miejsce dotychczas.

Zobacz także: Mapa z Among Us w CS:GO - jak zagrać H&S na mapie z warsztatu Steam?Wyniki Liquid w ostatnim czasie nie były zadowalające, stąd pewnie chęć zmian i walki o najwyższe cele. W niedalekiej przyszłości po raz pierwszy oglądać będziemy mogli poczynania amerykańskiej formacji, mając nadzieje, że Team Liquid  to wielka szansa na powrót FalleN'a do światowego topu.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza