Wyrzucanie granatów w CS:GO dla członków drużyny będzie możliwe?

 

wyrzucanie granatow w csgo

Valve się nie zatrzymuje. Kolejny dzień, kolejne tajemnicze wpisy. Tym razem sugerujące możliwość wyrzucenia granatu w CS:GO swojej drużynie.Czy będzie można wyrzucać granaty w CS:GO swojej drużynie?

Co tu dużo mówić. Twitter profilu CS:GO ostatnimi dniami mocno wrze. Nie wiadomo, czy robią sobie żarty, czy faktycznie za pomocą enigmatycznych wiadomości przekazują graczom nadchodzące zmiany.

Zobacz także: Jumpthrow bind CS:GO - komenda na skok z granatem

Za pomocą opcji fleets (coś jak instastory) na Twitterze, CS:GO wysłało wiadomość do wszystkich, aby spróbowali wyobrazić sobie świat, w którym za pomocą klawisza "G" wyrzucimy granat na ziemię lub członkowi swojej drużyny. Ciekawa zmiana, która mogłaby nastąpić?Mógłby to być swego rodzaju przełom w ekonomii, bo wszystkie fundusze można by rozdysponować w zupełnie inny sposób. Druga kwestia to taka, że byłaby to możliwość podarowania granatu (np. smoke'a) osobie, która potrafi go celnie rzucić w odpowiednie miejsce.

Jeśli wszystkie przecieki się sprawdzą, będzie to jedna z największych zmian w historii CS:GO. Nigdy wcześniej taka opcja nie była dostępna.

csgo twitter
Informacja od CS:GO na Twitterze


Polecane: Komenda na legalne WH w CS:GO - jak włączyć na własnym serwerze?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza