Major w CS:GO 2021 odbędzie się w Sztokholmie? Nowe informacje

PGL Major w CS:GO 2021 zbliża się wielkimi krokami. Niewiadomą nadal pozostaje miasto, które zechce zorganizować to wydarzenie u siebie. Czy najważniejszy turniej tego roku odbędzie się w Sztokholmie?

Major CSGO 2021
fot. PGL


PGL, czyli organizator turnieju potwierdził, że niebawem podane zostaną szczegółowe informacje dotyczące tak wielkiego przedsięwzięcia, jakim będzie Major w CS:GO 2021. Te z kolei mają zostać opublikowane do 15 września, a pierwotna lokalizacja - Sztokholm - wciąż pozostaje w kręgu zainteresowań.


Major w CS:GO 2021

Turniej rangi Major to najważniejsze święto esportowe dla kibiców Counter-Strike'a. Problemy z organizacją Majora w Sztokholmie spowodowane są pandemią i obostrzeniami w stolicy Szwecji.

Zobacz także: Najlepsi gracze w historii CS:GO? Polak numerem jeden!

Organizator nie wyklucza, że uda się dojść do porozumienia z władzami miasta. Te natomiast muszą przewidzieć wszystkie okoliczności, do których może dojść przy udziale tak wielkiej publiczności, która zjedzie się z bardzo wielu państw z całego świata.

Nadchodzące tygodnie to czas oczekiwania. Końcem sierpnia mają zostać zniesione restrykcje, a połowa września to termin, w którym PGL ogłosi informacje na temat oficjalnej i ostatecznej lokalizacji rozgrywek.


Dla organizatorów kluczowa jest także informacja odnośnie urządzania imprez halowych. Wydarzenie tworzone jest dla kibiców, a jeśli Ci będą mogli wejść jedynie w niewielkich grupach, to prawdopodobnym jest, że PGL Major w CS:GO odbędzie się w zupełnie innym mieście. Spekuluje się o przenosinach eventu do Bukaresztu.

PGL Major Sztokholm 2021 odbędzie się w dniach 23 października - 7 listopada. Sprzedaż biletów wystartuje 16 września, a pula nagród to rekordowe dwa miliony dolarów.


Darmowe skiny CSGO

Polecane: Obstawianie meczy CS:GO skinami. Jak i gdzie obstawiać?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza