Rewolucja w FUT Champions w FIFA 22. Zwycięstwa zamienione na punkty

Zmiany w FIFA 22 dotknęły również FUT Champions. Najbardziej popularny tryb gry zmienia system działania i będzie się opierał na punktach za rozegrane mecze.

FIFA 22 zmiany w FUT Champions


Po wielu latach narzekania na zły system rozgrywania meczów ligi weekendowej, EA Sports postanawia zrewolucjonizować najpopularniejszy tryb. W tej edycji FIFY to nie zwycięstwa decydować będą o naszej randze, a ilość zdobytych punktów? Na czym będą polegać?


SuperCoinsy

FIFA 22 i zmiany w FUT Champions

FUT Champions w każdej FIFIE kojarzył się ze żmudnym rozgrywaniem kilkudziesięciu meczów jednego weekendu. To nie do końca odpowiadało wszystkim graczom, a większość niedzielnych zawodników nigdy nie dokańczała wszystkich pozostałych spotkań.

Zobacz także: Najlepsi pomocnicy do kupienia w FIFA 22 Ultimate Team

To ma się jednak zmienić. FUT Champions w FIFA 22 będzie zupełnie inne, aniżeli w poprzednich odsłonach. Zwycięstwa, które były potrzebne do otrzymania konkretnej rangi, zamienione zostały na system punktów.

FUT Champions FIFA 22
System punktów w FUT Champions FIFA 22


Co to oznacza w praktyce? Tego póki co jeszcze nie wiemy, deweloperzy nie zdradzili nam aż tak wiele informacji. Pewni możemy być jednego - koniec z uciążliwą walką o każde pojedyncze zwycięstwo. Ilość zdobytych punktów określi naszą końcową rangę w FUT Champions.Nagrody za FUT Champions w FIFA 22

Tutaj również nastała rewolucja. Nagrody za ligę weekendową przyznawane były zawsze w czwartki, kilka dni po zakończeniu ligi weekendowej. W tym momencie, gracze zostaną zobligowani do odebrania nagród za FUT Champions w FIFA 22 już po rozegraniu swoich wszystkich spotkań z danego tygodnia.

Nagrody za FUT Champions w FIFA 22
Nagrody za FUT Champions FIFA 22


Jest to dość kluczowa zmiana, ponieważ nie musimy odczekiwać kilku dni na przyznanie nagród w postaci coinsów i paczek, a już tego samego dnia możemy przeprowadzać zmiany w składzie. Świetna wiadomość dla wszystkich graczy.


Polecane: O której są nagrody za FUT Champions w FIFA 22? Odbieranie Picków

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza