Poznaliśmy wizerunek Jerzego Dudka w FIFA 22. Tak wygląda jego twarz

O nowej karcie Heroes Jerzego Dudka wiedzieliśmy już od kilku dni. Dziś jednak zaprezentowany został jego gameface, a więc to, jak prezentował się będzie na wirtualnych boiskach.

Dudek FIFA 22
źródło: EA Sports


Jerzy Dudek, jako Bohater FUT, to pierwszy Polak, który otrzymał tak spore wyróżnienie w grze FIFA. Bramkarz między innymi Liverpool'u i reprezentacji Polski, pojawi się między słupkami na wirtualnej murawie. Jak prezentować się będzie jego twarz i sylwetka?Jak wygląda twarz Jerzego Dudka w FIFA 22?

Doczekaliśmy się momentu, kiedy polska legenda otrzymała jakąkolwiek kartę specjalną w grze FIFA. Karty "Bohater FUT", to oprócz kart Ikon, jedyne urozmaicenia, które pozwolą łączyć zawodników różnych lig czy narodowości.

Zobacz także: Jerzy Dudek oficjalnie w FIFA 22! Pierwszy Polak jako Bohater FUT

Przy okazji prezentacji nowości w FIFA 22, ujawniony został także gameface Jerzego Dudka, czyli wygląd jego twarzy podczas rozgrywania spotkań.

Twarz Jerzego Dudka FIFA 22
Wizerunek Jerzego Dudka w FIFA 22


Jak widzimy został dość wiernie odwzorowany, a to z pewnością wielki plus dla graczy, którzy już od samego początku gry będą chcieli umieścić Polaka w swoim bramkach.


Polecane: Rewolucja w FUT Champions w FIFA 22. Zwycięstwa zamienione na punkty

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza