O której są nagrody za FUT Champions w FIFA 22? Odbieranie Picków

 

o ktorej nagrody za fut champions

Nagrody za FUT Champions w FIFA 22 zawsze pojawiają się o stałych porach. Mimo to nadal gracze miewają pytania o której godzinie są do odebrania nagrody za FUT Champions? W tym wątku rozwiana zostanie ta wątpliwość.


SuperCoinsy

Nagrody FUT Champions w FIFA 22

Nagrody za FUT Champions (Mistrzostwa FUT) czyli potocznie zwanej Ligi Weekendowej to cotygodniowa tradycja każdego zapalonego gracza FIFA. W każdy czwartek do odebrania są nagrody za FUT Champions, w skład których wchodzi możliwość wyboru Player Picków (zawodników In Form) oraz nagrody w postaci Coinsów i paczek specjalnych.


Warto zatem rozgrywać swoje mecze w FUT Champions, aby sięgnąć po te specjalne nagrody. Należy dodać, że aby ubiegać się o możliwość odebrania nagród za FUT Champions należy rozegrać co najmniej 5 meczów kwalifikujących, które określą nasz ranking i przydzielą odpowiednie nagrody.

nagrody za fut champions


O której nagrody za FUT Champions FIFA 22?

Nagrody za FUT Champions w FIFA 22 pojawiają się niezmiennie o tej samej godzinie. Jedyny wpływ na zmianę godziny odbierania nagród ma zmiana czasu z letniego na zimowy i na odwrót. Wtedy to nagrody pojawiają się do odebrania w FIFA godzinę wcześniej lub godzinę później.

Terminowo nagrody za FUT Champions są do odebrania zawsze w czwartek o godzinie 08:00 UTC. W przełożeniu na czas CET, którym posługujemy się w Polsce jest to godzina 09:00. Dokładnie od tej godziny w każdy czwartek mamy możliwość logowania się na nasze konta i odebrania nagród za FUT Champions.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza